m.Livegol.pl
Piłka nożnaTenisKoszykówkaRęczna
SiatkówkaHokejBaseballFootball Am.
Bukmacherzy.mobi
Obstawiaj mobilnie w Bet365
WszystkieLiveZakończone
DzisiajWczorajJutro
MŚ 2014 Polska Anglia Hiszpania
Piłka nożna » Piątek 24-10-2014
Polska » 1 liga » Ekstraklasa
18:00GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
20:30Wisła Kraków - Podbeskidzie
Hiszpania » 1 liga » Liga hiszpańska Primera Division
21:00Celta Vigo - Levante
Niemcy » 1 liga » Liga niemiecka
20:30Werder Brema - FC Koln
Francja » 1 liga » Liga francuska Ligue 1
20:30Toulouse - Lens
Holandia » 1 liga » Liga holenderska
20:00Den Haag - FC Dordrecht
Międzynarodowe » 1 liga » Towarzyskie
FTBangladesh 1-1 Sri Lanka
Międzynarodowe » CONCACAF Liga Mistrzów grp. B
FTDeportivo Saprissa 2-0 Kansas City Wizards
Algeria » 1 liga » Liga algierska Championnat National
17:00USM Alger - NA Hussein Dey
17:00JS Kabylie - ASM Oran
Algeria » 2 liga » Ligue 2
16:00RC Relizane - Tadjenant
16:00CA Batna - A Bou Saada
16:00USMM Hadjout - CA Bordj Bou Arreridj
16:00MC Saida - ESM Kolea
16:00CRB Ain Fekroun - O Medea
16:00WA Tlemcen - USM Blida
19:00AS Khroub - AB Merouana
19:00JSM Bejaia - US Chaouia
Anglia » 2 liga » Druga liga angielska
20:45Fulham - Charlton
Anglia » Rezerwy » Premier League U21 Division A.
20:00West Ham U21 - Manchester United U21
Anglia » Puchar » FA Cup Qualification
20:45Macclesfield - Wrexham
Angola » 1 liga » Liga angolska Girabola
19:00Sport Luanda - Sagrada Esperanca
Arabia Saudyjska » 1 liga » Liga arabii saudyjskiej
16:45Hajer - Najran SC
17:30Al Oruba Club - Al Khaleej
18:50Al Hilal - Al-Taawon
18:50Al-Faysaly - Al Shabab
Argentyna » 2 liga » Primera B Nacional Torneo de Transicion
23:10Colon - Aldosivi
01:30Douglas Haig - Boca Unidos
03:00Atletico Tucuman - Independiente Rivadavia
Australia » 1 liga » Liga australijska
FTQueensland Roar 0-2 Sydney FC
Austria » 2 liga » Druga liga austriacka
18:30Polizei/Feuerwehr - Mattersburg
18:30Kapfenberg - Hartberg
18:30SV Horn - Austria Lustenau
18:30FC Wacker Tirol - St. Polten
20:30USK Anif - Linzer ASK
Austria » 3 liga » Trzecia liga austriacka Regionalliga West
19:00FC Eurotours Kitzbühel - Seekirchen
Austria » 3 liga » Trzecia liga austriacka Regionalliga East
19:00Sollenau - Neusiedl
19:00Parndorf - Neuberg
19:30SV Stegersbach - Amstetten
19:30Rapid Wien (A) - Wiener SC
19:30Schwechat - Vienna FC
19:30Ritzing - SKN St. Pölten (A)
Austria » 3 liga » Trzecia liga austriacka Regionalliga Middle
18:00Klagenfurt - Allerheiligen
19:00St.Florian - FC Pasching
19:00BW Linz - Vorwarts Steyr
19:00Kalsdorf - SK Austria Klagenfurt
19:00SV Wallern - Vöcklamarkt
19:00Wolfsberg - Union Gurten
Azerbejdźan » 1 liga » Liga azerbejdżanu
14:00FK Gilan - Sumqayit
Bahrain » 1 liga » Liga bahrajnu
17:00Al-Shabbab - Manama
17:00East Riffa - Bahrain FC
Belgia » 1 liga » Liga belgijska
20:30Lierse - Mechelen
Belgia » 2 liga » Second Division
20:30Mons - Oud-Heverlee
Boliwia » 1 liga » Liga boliwijska Apertura
FTNacional Potosi 0-0 Blooming
FTOriente Petrolero 2-1 Real Potosi
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
23:30Portuguesa - Icasa
23:30Avai FC - Joinville
23:30America MG - America RN
01:50Ceara - Santa Cruz
01:50ABC - Parana Clube
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C playoff
20:00Mogi Mirim - Salgueiro
Bułgaria » 1 liga » Liga bułgarska
15:00Slavia Sofia - Lokomotiv Plovdiv
15:00Haskovo 2009 - Marek Dupnitsa
15:00Botev Plovdiv - Beroe
17:45Litex Lovech - Lokomotiv Sofia
Bułgaria » 2 liga » B PFG
15:00Bansko - Chernomorets Burgas Burgas
15:00Spartak Varna - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
15:00FC Master Burgas - Botev Galabovo
15:00Montana - FC Pirin 2002 Razlog
Chorwacja » 1 liga » Liga chorwacka
18:00NK Zagreb - NK Zadar
Chorwacja » 2 liga » Druga liga chorwacka
15:00HNK Gorica - Segesta
15:00Dragovoljac - Inter Z.
Czechy » 1 liga » Liga czeska
18:00Jihlava - Brno
18:00Budejovice - Slavia Praga
20:15Bohemians - Liberec
Dania » 1 liga » Liga duńska Superligaen
18:30Silkeborg - Slagelse
Dania » 2 liga » Druga liga duńska
19:00FC Roskilde - Brønshøj
19:00Skive - AB
19:00HB Koge - Lyngby
19:00Hjørring - Viborg
Dania » 3 liga » Trzecia liga duńska wschod
18:30Hvidovre - GVI
Estonia » 1 liga » Premium liiga
18:00FC Infonet - Levadia Tallinn
Francja » 2 liga » Druga liga francuska Ligue 2
20:00Angers - Clermont Foot
20:00Ajaccio - Valenciennes
20:00ARLES - Niort
20:00Brest - GFCO Ajaccio
20:00Chateauroux - Tours
20:00Sochaux - Laval
20:00Orléans - Creteil
20:00Nimes - Auxerre
Grecja » 2 liga » Football League North
15:00Olymp. Volou - Apollon Kalamaria
Grecja » 2 liga » Football League South
17:00Chania FC - AEK Ateny
Gruzja » 1 liga » Liga gruzińska
HTSioni Bolnisi 0-0 Georgia Tbilisi
15:00Dynamo Tbilisi - Tskhinvali
Gruzja » 2 liga » Pirveli Liga grp. A
13:00Saburtalo - FC Sasco Tbilisi
Hiszpania » 4 liga » Czwarta liga hiszpańska Grp. 12
19:00Real Sporting San Jose - CD Vera Puerto de la Cruz
Holandia » 2 liga » Druga liga holenderska
20:00Volendam - De Graafschap
20:00Den Bosch - Fort.Sittard
20:00Jong Ajax - Jong PSV
20:00Stormvogels/Telstar - Eindhoven
20:00Omniworld - Helmond Sport
20:00Emmen - Jong FC Twente
Indie » 1 liga » Indian Super League
15:30Mumbai City FC - Northeast United FC
Irak » 1 liga » Premier league Group 1
14:00Naft Al Junoob - Al Karkh
Irlandia » 1 liga » Liga irlandska
20:45Sligo Rovers - St.Patricks
20:45Shamrock - Limerick
20:45Dundalk - Cork City
20:45Bohemians - Derry
20:45Athlone - Bray Wanderers
20:45UC Dublin FC - Drogheda
Irlandia » 2 liga » 1. Division Promotion Playoff
21:00Shelbourne - Galway FC
Izrael » 2 liga » Druga liga izraelska
14:00Ironi Ramat Hasharon - Maccabi Herzeliya
14:00Maccabi Yavne - Hapoel Natzrat-Elite
14:30Ironi Rishon Lezion - Hapoel Ramat Gan
15:00Ironi Kiryat Gat - Hapoel Kfar Saba
15:00Hakoach Amidar Ramat Gan - Beitar Shimshon Tel Aviv
Jemen » 1 liga » Liga jemeńska
14:30Al Saker Taizz - Fhman
14:30Al Yarmok Sanaa - Sabbab Al-Jeel
14:30Shab Hadramawt - Al Wahda Aden
14:30Al Wahda Sanaa - Al Helal Hudayda
Jordania » 1 liga » Jordan League Professional
16:00Al Ahli Amman - That Ras
19:30Al-Hussein - Ramtha SC
19:30Al-Baqa´a - Al-Faisaly
Kenia » 1 liga » Liga kenijska
17:00K.R.A. - Tusker FC
19:00Nairobi City Stars - Muhoroni Youth fc
Kuwejt » 1 liga » Premier League
15:25Kazma - Al-Tadhamon
15:25Al-Kuwait - Al Fahaheel
15:25Al-Quadsia - Al Yarmouk Kuwait
Lebanon » 1 liga » Liga libańska
14:30Ansar - Al-Ahed
14:30Trables SC - Tadamon Sour
Litwa » 1 liga » Liga litewska
17:30Siauliai - Traku FK
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
18:00L. Metalurgs - FS Metta/LU
Luksemburg » 2 liga » Promotion D'Honneur
20:00FC Rodange 91 - Mamer
20:30Minerva Lintgen - Alliance Luxembourg
Madagaskar » 1 liga » Liga madagaskarska League playoff
12:00CNaPS Sport - Ajesaia
14:00Tiavo Tem - AS Adema
Malawi » 1 liga » Liga malawi
14:30CIVO United - EPAC United
Maroko » 1 liga » Liga marokańska
20:00OCK Khouribga - MAT Tetouan
Międzynarodowe » Źeńska » 1 liga » EURO U-17 qualification 1st round grp. 10
15:00Netherlands U17 - Slovakia U17
15:00Israel U17 - Slovenia U17
Międzynarodowe » 1 liga » EURO U-17 qualification grp. 11
FTSlovakia U17 1-0 Luksemburg U17
15:00Hiszpania U17 - Lithuania U17
Międzynarodowe » 1 liga » EURO U-17 qualification grp. 13
13:00Bia?oru? U17 - Rosja U17
13:00Montenegro U17 - Wales U17
Międzynarodowe » CONCACAF Champions League grp. 7
FTLeon 4-1 Isidro Metapán
Międzynarodowe » 1 liga » Copa Sudamericana
FT (P)Deportivo Capiata 0-1 Boca Juniors
Międzynarodowe » 1 liga » League for Various/Mixed Matches
09:00Ujpest FC U19 - III Keruleti TVE U21
10:00Csepel FC U21 - Balassagyarmat U21
FTTorpedo Moscow U21 0-0 Kuban Krasnodar U21
12:00III Keruleti TVE U19 - Gárdony VSC U21
13:00Goldball FC U21 - Monori SE U21
14:00TJ Tatran Oravske Vesele - TJ Straza
15:00Vihren Sandanski U19 - Lokomotiv Sofia U19
15:00Cherkasky Dnipro - Makeevugol
18:00Ostbahn XI - FavAC Taxi 60160
19:30Purbach - SC Herz Pinkafeld
Mołdawia » 1 liga » Liga mołdawska
14:00Dacia Chisinau - Costuleni
14:00FC Veris - Dinamo-Auto
14:00FC Academica - FC Olimpia Balti
Mołdawia » 2 liga » Druga liga mołdawska
14:00FC Sheriff II - Zimbru II
Niemcy » 2 liga » Druga liga niemiecka
18:30Gr.Furth - FSV Frankfurt
18:30Aalen - Union Berlin
18:30RasenBallsport Leipzig - Bochum
Niemcy » 3 liga » Trzecia liga niemiecka
19:00Bielefeld - RW Erfurt
19:00Fort. Koln - Munster
Niemcy » 4 liga » Czwarta liga niemiecka zachód
19:00SC Wiedenbrück - Viktoria Koln 1904
19:30Oberhausen - FC Kray
19:30Sportfreunde Lotte - SV Rodinghausen
Niemcy » 4 liga » Czwarta liga niemiecka północ
19:30Lubeck - St.Pauli II
Niemcy » 4 liga » Regionalliga Southwest
19:00Koblenz - Wormatia Worms
19:00Nottingen - Homburg
19:30Eintracht Trier - Kick. Offenbach
Niemcy » 4 liga » Regionalliga Bayern
19:00Burghausen - Greuther Furth II
19:00FC Schweinfurt - SV Seligenporten
19:00Würzburger Kickers - SpVgg Bayreuth
Niemcy » 5 liga » Piąta liga niemiecka Oberliga Hamburg
19:30Victoria Hamburg - Uhlenhorster SC Paloma
19:30FC Elmshorn - Altonaer FC 93
Niemcy » 5 liga » Oberliga Bayern North
19:00SC Eltersdorf - VfL Frohnlach
Niemcy » 5 liga » Piąta liga niemiecka Hessen
19:30SV Wiesbaden - SpVgg 1922 Hadamar
19:30SpVgg Oberrad - Wehen II
Niemcy » 5 liga » Piąta liga niemiecka Piąta liga niemiecka NOFV-Nord
20:00FC Strausberg - Malchower SV
Niemcy » 5 liga » Oberliga Westfalen
19:30Lippstadt - SV Zweckel
Norwegia » 1 liga » Liga norweska
19:00Vålerenga - Odd Grenland
Oman » 1 liga » Omantel Professional League
14:50Al-Seeb - AL-Nahda
16:00Sur - Fnjaa
16:00Busher - Al-Oruba
17:15Sohar - Saham
Pakistan » 1 liga » Liga pakistańska
12:00Pakistan Army - National Bank
12:00WAPDA - Afghan FC
Palestyna » 1 liga » Liga palestyńska
15:00Markz Balata - Shabab Yatta
15:00Taraji Wade AL Nees - Shabab Dora
18:00Shbab Alkhaleel - Ahli Alkhaleel
Paragwaj » 1 liga » Liga paragwajska Clausura
22:30General Diaz - 12 de Octubre
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
21:45Cerro Porteno PF - Deportivo Caaguazu
22:00Caacupena FC - Sportivo Iteno
Polska » 2 liga » Pierwsza liga polska
18:00Chrobry Glogow - GKS Tychy 71
Polska » 3 liga » 2. Division
18:00Energetyk ROW Rybnik - KS Legionovia Legionowo
Portugalia » 1 liga » Liga portugalska
21:30Setubal - Guimaraes
Rosja » 1 liga » Liga rosyjska
15:00Ural S.R - Arsenal Tula
RPA » 2 liga » National First Division
15:30Lamontville Golden Arrows - Witbank Spurs
19:30Santos - Cape Town All Stars
19:30Garankuwa United - Jomo Cosmos
19:30Sivutsa Stars FC - Black Leopards
Rumunia » 1 liga » Liga romuńska
17:30Otelul Galati - Gaz Metan Medias
20:00FC Brasov - CS Universitatea Craiova
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
29'Albirex Niigata FC 1-1 Home United FC
St. Kitts and Nevis » 1 liga » SKNFA League
01:00St. Pauls United - Newtown United
Suazi » 1 liga » Liga suazi
18:30Manzini Wanderers - Malanti Cheifs
20:30Mbabane Highlanders - RSSC United FC
Sudan » 1 liga » Premier League
19:00Khartoum-3 - Al Ahly Shendi
Szkocja » 1 liga » Premiership
20:45Aberdeen - Motherwell
Szwajcaria » 4 liga » Trzecia liga szwajcarska Grp. 2
19:30Zug - Kriens
Szwajcaria » 4 liga » Trzecia liga szwajcarska Grp. 3
20:30Mendrisio-Stabio - Winterthur II
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
18:30Syrianska - Ljungskile
Słowacja » 1 liga » Liga słowacka
18:30Ba?ska Bystrzyca - Podbrezova
Słowacja » 2 liga » 1. Division West
15:30Nitra - Zilina B
Słowacja » 2 liga » 1. Division East
18:00Bodva Moldava - Lokomotiva Zvolen
Turcja » 1 liga » Liga turecka
17:30Karabukspor - Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
19:00Kasimpasa - Konyaspor
Turcja » 2 liga » PTT 1. Lig
18:00Demirspor - Antalyaspor
18:30Gaziantep BB - Sanliurfaspor
Uganda » 1 liga » Liga ugandy
15:30Bunamwaya SC - Kira Young FC
15:30Rwenshama FC - Sadolin Paints FC
15:30Kampala City Council - Bright Stars FC
15:30URA FC - Entebbe Young FC
15:30Express SC - SC Victoria University
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
13:00Lokomotiv Taskent - Dinamo Samarkand
Walia » 1 liga » Liga walijska
20:30Bangor City - Connahs Quay
20:45Bala Town - Aberystwyth
Węgry » 1 liga » Liga węgierska
19:00Ujpest - Nyiregyhaza
Węgry » 2 liga » NB II
17:00Szolnok - Bekescsaba
19:00Aqvital FC Csakvar - Mezokovesd SE
Włochy » 2 liga » Serie B
19:00Ternana - Trapani
21:00Modena - Bologna
Włochy » 3 liga » Lega Pro Grp A
19:30Lumezzane - Propatria
Włochy » 3 liga » Lega Pro Grp C
20:45Salernitana - Lecce
Zimbabwe » 1 liga » Liga zimbabwe
15:00How Mine - Chiredzi FC