m.Livegol.pl
Piłka nożnaTenisKoszykówkaRęczna
SiatkówkaHokejBaseballFootball Am.
WszystkieLiveZakończone
DzisiajWczorajJutro
Polska Anglia Hiszpania
Piłka nożna » Piątek 23-02-2018
Polska » 1 liga » Ekstraklasa
KoniecZagłębie Lubin 0-0 Arka Gdynia
KoniecJagiellonia Białystok 4-1 Lechia Gdańsk
Hiszpania » 1 liga » Primera Division
KoniecD.La Coruna 0-0 Espanyol
Niemcy » 1 liga » Liga niemiecka
KoniecMainz 05 1-1 Wolfsburg
Francja » 1 liga » Liga francuska Ligue 1
KoniecStrasbourg 0-0 Montpellier
Holandia » 1 liga » Liga holenderska
KoniecGroningen 1-1 NAC Breda
Międzynarodowe » 1 liga » Copa Libertadores kwalifikacje
KoniecGuarani 0-0 Atletico Junior
Międzynarodowe » 1 liga » Klubowe towarzyskie
OdwołanyAnzhi Makhachkala - FC Shukura Kobuleti
OdwołanyTosno - Akzhaiyk Uralsk
OdwołanyFC Krasnodar - Ranheim
KoniecAnzhi Makhachkala 2-0 Metallurg Krasnoyarsk
OdwołanyAkhmat Grozny - Metallurg Krasnoyarsk
KoniecTosno 4-0 Aktobe Lento
KoniecRanheim 3-1 Rosenborg
KoniecStabæk 0-1 Rostselmash Rostov
Po karnychUral S.R 1-1 Luch Energiya
Algeria » 1 liga » Liga algierska Championnat National
KoniecMC Oran 1-0 USM El Harrach
KoniecJS Kabylie 2-1 USM Bel Abbes
Koniecadou AC 1-1 NA Hussein Dey
KoniecCS Constantine 1-0 US Biskra
Anglia » Źeńska » 1 liga » WSL
KoniecArsenal 1-0 Everton
Anglia » 2 liga » Druga liga angielska
KoniecHull 1-0 Sheffield U
Argentyna » 1 liga » Primera Division
14'Olimpo 0-0 Arsenal S.
13'Huracan 0-0 Estudiantes
01:15Godoy Cruz Mza. - Racing Club
Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
KoniecBarracas Central 2-0 San Telmo
Australia » 1 liga » A-League
KoniecCentral Coast Mariners 1-0 Wellington Phoenix
Australia » 2 liga » Victorian
KoniecMelbourne Knights - Oakleigh Cannons
KoniecGreen Gully Cavaliers - Avondale Heights
Australia » 3 liga » Victorian Premier League One
KoniecDandenong City 1-1 Springvale White Eagles
Australia » 2 liga » Western
KoniecInglewood United - Stirling Lions
KoniecFloreat Athena -
Australia » 3 liga » Brisbane Premier League
11:30 -
11:30 -
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
11:30 -
Australia » Rezerwy » NPL Youth Queensland
11:30Western Pride U20 -
Australia » Rezerwy » NPL Youth Western
KoniecFloreat Athena U20 0-1
03:00Inglewood United U20 - Stirling Lions U20
Australia » Rezerwy » NPL Youth Victoria
KoniecGreen Gully SC U20 4-1 Avondale Heights U20
Austria » 2 liga » Erste Liga
KoniecRied 1-1 Polizei/Feuerwehr
KoniecBW Linz 2-1 USK Anif
KoniecAustria Lustenau 2-1 Wiener Neustadt
KoniecHartberg 0-2 FC Wacker Tirol
Austria » 3 liga » Trzecia liga austriacka Regionalliga East
19:00Austria Wiedeń (A) - Schwechat
19:00Neusiedl - SV Horn
19:30ASK Ebreichsdorf - Wiener SC
19:30Amstetten - Parndorf
Belgia » 1 liga » First Division A
KoniecGenk 4-0 Antwerp
Boliwia » 1 liga » Liga boliwijska Apertura
KoniecDestroyers 3-1 Oriente Petrolero
Botswana » 1 liga » Liga botswany
18:00Miscellaneous - Centre Chiefs
Brazylia » Copa do Nordeste Grp. C
KoniecBahia - Nautico
Brazylia » 1 liga » Potiguar 2. runda
KoniecAmerica RN - Forca e Luz
Brazylia » 1 liga » Sul-Matogrossense grp. A
KoniecUniao Camapuanense - Novoperario FC
Brazylia » 1 liga » Paraense
KoniecAguia de Maraba - Paragominas FC
Brazylia » Puchar » Puchar Brazylii
KoniecUberlandia 0-2 Coritiba
KoniecSampaio Correa 1-0 Parana Clube
Bułgaria » 1 liga » First Professional League
KoniecPFC CSKA-Sofia 0-0 Cherno More Varna
Cypr » 2 liga » Druga liga cypryjska
18:00Ayia Napa - E.N.TH.O.I. Lakatamias
Czechy » 1 liga » 1. Division
KoniecDukla Praha 0-1 Jablonec
Dania » 1 liga » Liga duńska Superligaen
KoniecAC Horsens 1-1 Randers FC
Egipt » 1 liga » Liga egipska
KoniecEl Geish 1-2 Petrojet
Estonia » Puchar » Superpuchar Estonii
Po karnychFlora Tallinn 2-2 Levadia Maardu
Francja » 2 liga » Druga liga francuska Ligue 2
KoniecReims 2-1 Quevilly
KoniecChateauroux 4-1 GFCO Ajaccio
KoniecLens 0-1 Clermont Foot
KoniecLe Havre 0-0 Bourg-Peronnas
OdwołanyBastia - Brest
KoniecAuxerre 2-0 Valenciennes
KoniecAjaccio 3-2 Sochaux
KoniecNiort 1-4 Nimes
KoniecTours 1-1 Orléans
Francja » 3 liga » Trzecia liga francuska
KoniecLyon la Duchere 2-2 Entente SSG
KoniecChambly 0-1 Dunkerque
KoniecAS Beziers 3-1 Creteil
KoniecGrenoble 1-1 Pau
KoniecAvranches 2-0 Marseille Consolat
KoniecConcarneau 2-1 Rodez
KoniecLes Herbiers 0-0 Boulogne
OdwołanyBastia - Cholet
Gibraltar » 1 liga » Premier Division
KoniecLions Gibraltar - Gibraltar United FC
Hiszpania » 2 liga » Segunda Division
KoniecGijon 2-0 Osasuna
Holandia » 2 liga » Eerste Divisie
KoniecMaastricht 3-0 Omniworld
KoniecEindhoven 0-1 FC Dordrecht
KoniecGo Ahead Eagles 2-1 Top Oss
KoniecCambuur 1-1 Emmen
KoniecDe Graafschap 1-0 Helmond Sport
KoniecNEC Nijmegen 1-1 Fort.Sittard
KoniecStormvogels/Telstar 5-2 Volendam
KoniecDen Bosch 0-0 Waalwijk
Indie » 1 liga » I-League
KoniecAizawl 3-0 AIFF XI
Indie » 1 liga » Indian Super League
KoniecKerala Blasters FC 0-0 Club Chennai
Iran » 1 liga » Persian Gulf Pro League
KoniecSepidrood Rasht 2-0 Saipa
KoniecGostaresh Foolad FC 0-3 Peykan
KoniecNaft Tehran 1-1 Sanat Naft Abadan
KoniecSiah Jamegan 0-5 Sepahan
Irlandia » 1 liga » Premier Division
KoniecSligo Rovers 2-1 Derry
KoniecBray Wanderers 1-2 St.Patricks
KoniecCork City 2-0 Waterford U.
KoniecShamrock 0-0 Dundalk
Irlandia » 2 liga » Druga lgia irlandska
KoniecCabinteely 0-1 Waxford Ylouths
20:45Drogheda - Finn Harps
KoniecGalway FC 4-1 Athlone
KoniecUC Dublin FC 2-1 Shelbourne
Izrael » 2 liga » Druga liga izraelska
KoniecHapoel Hadera Eran 1-1 Ironi Rishon Lezion
KoniecHapoel Petach Tikva 0-2 Bnei Lod
KoniecIroni Ramat Hasharon 2-0 Hapoel Afula
KoniecHapoel Marmorek 1-0 Maccabi Ahi Nazrat
KoniecHapoel Kfar Saba 3-0 Ironi Nesher
Jamajka » 1 liga » Liga jamajska
KoniecWaterhouse FC - Arnett Gardens
Japonia » 1 liga » Liga japońska
KoniecSagan Tosu 1-1 Vissel Kobe
Jordania » 1 liga » Premier League
KoniecThat Ras 0-1 Al-Faisaly
KoniecAl-Wihdat 1-0 Ramtha SC
Katar » 1 liga » Liga katarska
KoniecAl-Arabi - Al-Khuraitiat
KoniecUmm Salal - Al-Sailiya
Kolumbia » 1 liga » Primera A Apertura
KoniecAtletico Nacional 2-0 America de Cali
01:45Rionegro - Deportivo Pasto
Kolumbia » Puchar » Cup
KoniecDepor Aguablanca - Cucuta
Kuwejt » 1 liga » Premier League
KoniecAl-Tadhamon - Al-Kuwait
KoniecAl-Salmiyah - Al-Arabi
Malezja » 1 liga » Liga malezyjska
KoniecNegeri Sembilan 1-2 Terengganu
Malezja » 2 liga » Premier League
KoniecKuantan FA 4-0 UKM FC
KoniecPBDKT T-Team FC 2-3 UiTM
KoniecFelcra FC 1-1 MISC-MIFA
Malta » 1 liga » Liga maltańska
KoniecNaxxar Lions FC - Hibernians
Meksyk » 3 liga » Liga Premier - Serie A Clausura Grp. 1
KoniecLeon II 0-1 Deportivo Tepic
KoniecTijuana II 2-2 Atlas II
02:00Estudiantes Tecos - Monterrey II
03:00Alacranes de Durango - Pacific FC
Meksyk » 3 liga » Liga Premier - Serie A Clausura Grp. 2
KoniecVeracruz II 1-1 Puebla II
22:00Cruz Azul Hidalgo - CF America II
Meksyk » 3 liga » Segunda Division - Nuevos Talentos Clausura Grp. 2
KoniecDeportivo Gladiadores 1-1 Zitacuaro
23:00Albinegros de Orizaba - CD Nuevo Chimalhuacan
01:00Chapulineros de Oaxaca - CD Cuautla
03:00Ocelotes de la UNACH - Yalmakan
Międzynarodowe » Puchar » CONCACAF Champions League
KoniecCibao 0-2 CD Guadalajara
KoniecCD Olimpia 1-1 MetroStars
KoniecSanta Tecla FC 2-1 Seattle Sounders FC
Międzynarodowe » 1 liga » Copa Sudamericana
KoniecEverton CD 1-2 Caracas
Niemcy » 2 liga » Druga liga niemiecka
KoniecBielefeld 2-3 Dynamo Drezno
KoniecRegensburg 4-3 Fort. Dusseldorf
Niemcy » 3 liga » Trzecia liga niemiecka
KoniecFort. Koln 2-1 Werder Brema II
Niemcy » 4 liga » Czwarta liga niemiecka zachód
19:30Bonner SC - FC Wegberg-Beeck
Niemcy » 4 liga » Czwarta liga niemiecka północ
19:30SV Drochtersen/Assel - St.Pauli II
KoniecLubeck 2-1 Eutin 08
Niemcy » 4 liga » Regionalliga Northeast
17:00TSG Neustrelitz - BFC Dynamo
19:00FSV Wacker Nordhausen - Babelsberg
Niemcy » 5 liga » Piąta liga niemiecka Oberliga Bremen
19:00Brinkumer SV - Blumenthaler SV
Niemcy » 5 liga » Piąta liga niemiecka Oberliga Hamburg
19:30TuS Osdorf - Wedeler TSV
19:30Victoria Hamburg - TSV Buchholz
20:00Hamburger SV III - Niendorfer TSV
20:00FC Suderelbe - FC Tuerkiye Wilhelmsburg
Niemcy » 5 liga » Piąta liga niemiecka Piąta liga niemiecka NOFV-Nord
19:30Malchower SV - FC Strausberg
Peru » 1 liga » Primera Division Torneo de Verano Grp. A
81'Inti Gas Deportes 1-0 Sport Rosario
Portugalia » 1 liga » Primeira Liga
85'Rio Ave 0-0 Aves
RPA » 1 liga » Liga Republiki Południowej Afryki
KoniecMaritzburg United 2-1 Platinum Stars
RPA » 2 liga » National First Division
KoniecCape Town All Stars - Super Eagles
Rumunia » 1 liga » Liga romuńska
KoniecCS Universitatea Craiova 1-1 ACS Recas
Serbia » 1 liga » Liga serbska
KoniecVozdovac 3-2 Napredak
Syria » 1 liga » Liga syryjska
KoniecAl-Mohafaza - Tishreen
KoniecAl-Majd - Al-Taleiah
KoniecHerafio Halab - Al-Shorta
KoniecAl-Karamah - Al-Wathbah
Szkocja » 2 liga » Championship
KoniecLivingston 2-1 Dundee U.
Szkocja » Rezerwy » Development League
KoniecCeltic U20 1-0 Partick Thistle U20
Szkocja » 5 liga » Lowland League
20:45Edusport Academy - East Stirling
Szwajcaria » 2 liga » Druga liga szwajcarska
KoniecWohlen 1-2 Rapperswil
Tajlandia » 1 liga » Thai League
KoniecAir Force United FC 0-1 Muang Thong United
Tajlandia » 2 liga » Thai League 2
KoniecKasetsart 0-2 Trat FC
Turcja » 1 liga » Super Lig
KoniecGalatasaray 5-0 Bursaspor
KoniecAkhisar Belediye Genclik Ve Spor 3-0 Konyaspor
U.A.E. » 1 liga » Arabian Gulf League
KoniecAl-Jazira 2-1 Hatta
KoniecAl-Nasr 1-0 Al-Dhafra
KoniecAl-Wehda 0-0 Al-Ahli
Walia » 1 liga » Premier League
KoniecNewi CD 0-2 Bangor City
Walia » 2 liga » Cymru Alliance
20:45Rhyl - Gresford Athletic
Walia » 2 liga » Welsh Football League Division One
20:30Briton Ferry - Port Talbot
Wenezuela » 1 liga » Liga wenezuelska Apertura
KoniecCarabobo FC 3-2 Zulia
00:00Monagas SC - Tachira
Włochy » 2 liga » Serie B
KoniecSpezia 3-0 Salernitana
KoniecSSD Parma 1-1 Venezia
Włochy » 3 liga » Serie C Grp. B
KoniecVicenza 0-1 Reggiana