m.Livegol.pl
Piłka nożnaTenisKoszykówkaRęczna
SiatkówkaHokejBaseballFootball Am.
WszystkieLiveZakończone
DzisiajWczorajJutro
Polska Anglia Hiszpania
Piłka nożna » Sobota 18-04-2015
Polska » 1 liga » Ekstraklasa
KoniecŚląsk Wrocław 3-0 Lechia Gdańsk
KoniecJagiellonia Białystok 2-1 Piast Gliwice
KoniecCracovia Kraków 0-1 Pogoń
Anglia » 1 liga » Liga angielska
KoniecLeicester 2-0 Swansea
KoniecEverton 1-0 Burnley
KoniecCrystal Palace 0-2 West Bromwich
KoniecStoke 2-1 Southampton
KoniecChelsea 1-0 Manchester United
Hiszpania » 1 liga » Liga hiszpańska Primera Division
KoniecBarcelona 2-0 Valencia
KoniecD.La Coruna 1-2 Atl. Madryt
KoniecReal Madryt 3-1 Malaga
44'Athl.Bilbao 0-0 Getafe
Niemcy » 1 liga » Liga niemiecka
KoniecBayer Leverkusen 4-0 Hannover 96
KoniecBor. Dortmund 3-0 Paderborn
KoniecHertha Berlin 0-0 FC Koln
KoniecHoffenheim 0-2 Bayern Monachium
KoniecFreiburg 2-3 Mainz 05
KoniecAugsburg 2-1 VfB Stuttgart
Francja » 1 liga » Liga francuska Ligue 1
KoniecNice 1-3 PSG
KoniecBastia 1-2 Reims
KoniecGuingamp 1-1 Evian Thonon Gaillard
KoniecMonaco 1-1 Rennes
KoniecMetz 3-1 Lens
KoniecLorient 0-1 Toulouse
Włochy » 1 liga » Liga włoska Serie A
KoniecSampdoria 0-0 Cesena
KoniecJuventus 2-0 Lazio
Anglia » Puchar » Puchar Anglii
Po dogrywceReading 1-2 Arsenal
Holandia » 1 liga » Liga holenderska
KoniecAlkmaar 3-1 Den Haag
KoniecVitesse 3-0 FC Dordrecht
KoniecPSV Eindhoven 4-1 Heerenveen
KoniecWillem II 1-4 Groningen
Albania » 1 liga » Liga albańska Kategoria Superiore
KoniecVllaznia 1-1 Flamurtari
KoniecElbasani 1-3 SK Tirana
KoniecPartizani 1-1 Kukesi
KoniecSkenderbeu 1-0 Apolonia
Albania » 2 liga » Druga liga albańska
KoniecBeslidhja Lezhe 2-0 Iliria Fushe-Kruje
KoniecAdriatiku Mamurrasi 3-1 Burreli
KoniecTerbuni Puke 6-1 Dajti Kamze
Albania » 2 liga » 1. Division B
KoniecLuftetari 3-1 Din. Tirana
KoniecBylis 10-0 Tomori
KoniecButrinti Sarande 3-1 Sopoti Librazhd
16:00KS Naftetari Kucove - Shkumbini
KoniecLushnja 2-0 Pogradeci
Algeria » 1 liga » Liga algierska Championnat National
KoniecASM Oran 3-2 RC Arbaa
Anglia » Źeńska » 1 liga » WSL
KoniecSunderland 2-1 Bristol Academy Ladies
Anglia » 2 liga » Druga liga angielska
KoniecWolverhampton 1-1 Ipswich
KoniecBlackburn 3-3 Nottingham F.
KoniecCharlton 2-1 Leeds
KoniecBournemouth 2-2 Sheffield W
KoniecBrentford 2-2 Bolton
KoniecWatford 1-0 Birmingham
KoniecHuddersfield 4-4 Derby
KoniecWigan 2-1 Brighton
KoniecBlackpool 0-1 Fulham
KoniecCardiff 0-0 Millwall
Anglia » 3 liga » League 1
KoniecDoncaster 0-0 Fleetwood
KoniecOldham 0-0 Chesterfield
KoniecMilton Keynes Dons 6-1 Leyton Orient
KoniecGillingham 1-0 Rochdale
KoniecSwindon 0-1 Yeovil
KoniecColchester 2-2 Scunthorpe
KoniecBarnsley 1-1 Peterborough
KoniecBristol City 0-0 Coventry
KoniecSheffield U 1-1 Bradford
KoniecCrawley 2-0 Notts Co.
KoniecCrewe 1-1 Walsall
Anglia » 4 liga » League 2
KoniecNewport 2-3 Dag and Red
KoniecAccrington 2-2 Stevenage
KoniecMorecambe 1-2 Burton
KoniecPortsmouth 0-1 Bury
KoniecCambridge 3-1 Mansfield
KoniecLuton 3-0 Hartlepool
KoniecTranmere 0-3 Oxford
KoniecExeter 0-1 Southend
KoniecShrewsbury 1-0 York
KoniecCarlisle 2-0 Plymouth
KoniecNorthampton 2-0 Cheltenham
KoniecAFC Wimbledon 0-0 Wycombe
Anglia » 5 liga » Conference Premier
KoniecLincoln 1-2 Eastleigh
KoniecAlfreton 2-2 Welling
KoniecAldershot 0-1 Chester
KoniecAltrincham 1-2 Telford
KoniecDover 1-1 Bristol Rovers
KoniecHalifax 0-2 Torquay
KoniecGateshead 2-4 Forest Green
KoniecKidderminster 1-1 Barnet
KoniecMacclesfield 2-0 Dartford
KoniecNuneaton 1-1 Woking
KoniecSouthport 2-2 Grimsby
KoniecWrexham 3-0 Braintree Town
Anglia » 6 liga » Conference North
KoniecBarrow 4-1 Tamworth
KoniecBradford PA 0-1 Worcester
KoniecGuiseley 2-1 Chorley
KoniecGloucester City 2-1 Stockport
KoniecGainsborough 1-2 Oxford City
KoniecColwyn Bay 0-1 Lowestoft Town
KoniecHarrogate 1-4 AFC Fylde
KoniecHednesford 1-2 Stalybridge
KoniecHyde United 1-2 Brackley Town
KoniecSolihull Moors 1-4 Boston Utd.
KoniecLeamington 2-2 North Ferriby United
Anglia » 6 liga » Conference South
KoniecBath City 0-2 Sutton United
KoniecBasingstoke 0-0 Havant
KoniecBishop Stortford 0-1 Gosport Borough
KoniecBromley 3-0 Weston Super Mare
KoniecConcord Rangers 0-1 Hayes
KoniecEastbourne Borough 0-0 Farnborough
KoniecWhitehawk 3-1 Hemel Hempstead
KoniecMaidenhead U 1-4 Wealdstone
KoniecSt.Albans 1-0 Ebbsfleet United
Anglia » 7 liga » Southern Premier League
KoniecBanbury United 4-0 Histon
KoniecCambridge C 1-0 Bideford AFC
KoniecHitchin Town 4-0 Burnham
OdwołanyHereford - Dunstable Town FC
KoniecCirencester Town 1-1 Hungerford Town
KoniecChesham United 1-3 Poole Town F.C
KoniecPaulton Rover 1-2 Dorchester Town
KoniecRedditch United 1-0 Biggleswade Town
KoniecSlough 1-1 Frome Town
KoniecSt Neots Town 3-0 Chippenham Town
KoniecTruro City 3-1 Arlesey Town
KoniecWeymouth 0-1 Corby Town
Anglia » 7 liga » Northern Premier League
KoniecTrafford 3-1 Grantham Town
KoniecBarwell F.C. 3-4 Ramsbottom United
KoniecCurzon 4-1 Halesowen
KoniecMatlock Town 3-1 Kings Lynn
KoniecMarine 2-2 Belper Town
KoniecIlkeston FC 0-3 Workington
KoniecFC United 3-1 Stamford AFC
KoniecRushall Olympic 2-1 Nantwich Town
KoniecStourbridge 0-3 Buxton
KoniecWhitby 2-0 Ashton United
KoniecWitton Albion 1-5 Blyth Spartans
Anglia » 7 liga » Isthmian League
KoniecBillericay 3-3 Tonbridge Angels
KoniecHornchurch 1-1 Peacehaven & Telscombe FC
KoniecHampton & Richmond 1-0 Bury Town
KoniecGrays 0-0 Hendon
KoniecEast Thurrock United 1-1 Enfield Town
KoniecDulwich Hamlet 0-0 Maidstone
KoniecHarrow Borough 2-0 Kingstonian
KoniecLeiston 1-1 Canvey
KoniecLewes 0-1 Leatherhead
KoniecMargate 0-3 VCD Athletic FC
KoniecWingate & Finchley 4-1 Bognor Regis Town
KoniecWitham Town 0-2 Metropolitan Police F.C
Angola » 1 liga » Liga angolska Girabola
KoniecSporting Cabinda 1-2 Primeiro de Agosto
KoniecProgresso da Lunda Sul 1-1 Sport Luanda
KoniecOnze Bravos 3-1 Domant FC
KoniecSagrada Esperanca 0-1 Kabuscorp Palanca
KoniecPetro Atletico 1-3 Academica Petroleos do Lobito
KoniecProgresso Sambizanga 2-1 CD Huila
KoniecInterclube 1-1 Recreativo do Libolo
Arabia Saudyjska » 1 liga » Liga arabii saudyjskiej
KoniecAl Khaleej 3-0 Al-Raed
KoniecNajran SC 1-1 Al Fath
KoniecAl Oruba Club 2-0 Al-Shoalah
KoniecAl-Faysaly 1-4 Al Ahly
Argentyna » 1 liga » Primera Division
KoniecEstudiantes 1-1 Rosario Central
79'Sarmiento 2-0 Arsenal S.
23:10Huracan - Tigre
23:30Defensa y Justicia - Temperley
01:15Independiente - Argentinos Juniors
01:30Velez Sarsfield - Gimnasia LP
02:00Belgrano - Crucero del Norte
Argentyna » 2 liga » Druga liga argentyńska Primera B
KoniecVilla Dalmine 2-2 Juv.Unida Gualeguaychu
74'Ferro Carril Oeste 0-1 Patronato de Parana
44'Union de Mar del Plata 2-0 Sportivo Belgrano
23:30Central Cordoba - All Boys
23:30Atletico Parana - Deportivo Santamarina
Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
KoniecColegiales 1-1 Almirante Brown
KoniecSportivo Italiano 0-1 Villa San Carlos
KoniecComunicaciones 0-2 Acassuso
KoniecBrown de Adrogue 2-1 CD UAI Urquiza
23:05Atlanta - Deportivo Riestra
Argentyna » 3 liga » Federal A Zona 2
KoniecDeportivo Maipu 0-1 Talleres
KoniecTiro Federal 2-1 Gutierrez SC
00:00Sportivo Las Parejas - Union de San Juan
Argentyna » 3 liga » Federal A Torneo de Transiciоn Zona 3
KoniecUnion de Sunchales 1-1 CA Chaco For Ever
23:00Sarmiento de Resistencia - Textil Mandiyu
Argentyna » 4 liga » Primera C
KoniecArgentino de Merlo 1-2 CA Talleres Remedios de Escalada
KoniecCA San Miguel 0-2 Club Lujan
KoniecDefensores de Cambaceres 0-0 Juventud Unida San Miguel
KoniecCentral Cordoba de Rosario 4-0 CA Midland
20:30Lamadrid - CA Defensores Unidos
Armenia » 1 liga » Liga armeńska
KoniecFC MIKA 1-1 Gandzasar
Australia » 1 liga » Liga australijska
KoniecWestern Sydney 2-1 Adelaide United
KoniecQueensland Roar 0-1 Melbourne Victory
Australia » 2 liga » New South Wales
KoniecMarconi Stallions 0-3 Blacktown Spartans
Australia » 3 liga » New South Wales Premier League 2
11:30Macarthur Rams - Fraser Park
KoniecMt Druitt Town Rangers 1-4 Central Coast Mariners Academy
KoniecSt George FC 5-1 Mounties Wanderers
KoniecBankstown Berries 2-2 Bankstown City Lions
Australia » 2 liga » Queensland
KoniecWestern Pride 2-1 Redlands United
KoniecNorth Queensland Fury FC 6-0 SWQ Thunder
Australia » 2 liga » Victorian
KoniecNorthcote City 2-0 North Geelong Warriors
KoniecAvondale Heights 3-2 Dandenong Thunder SC
KoniecHume City FC 0-1 South Melbourne
Australia » 3 liga » Victorian Premier League One
KoniecBrunswick City 3-3 Eastern Lions SC
KoniecFC Bendigo 3-4 Goulburn Valley Suns
KoniecSpringvale White Eagles 1-1 Sunshine George Cross
KoniecWhittlesea Ranges 3-0 Box Hill United
07:00Murray United FC - Moreland City FC
KoniecMelbourne City FC Youth 1-2 Melbourne Victory Youth
KoniecBallarat Red Devils 3-0 Dandenong City
Australia » 2 liga » Western
KoniecSubiaco 3-1 Perth Glory B
KoniecStirling Lions 0-1 Floreat Athena
KoniecInglewood United 1-1 Balcatta
KoniecArmadale 2-3 Cockburn City
KoniecPerth 2-3 Bayswater City
Australia » 2 liga » Northern
09:30Casuarina - Nakara Azzurri
KoniecDarwin Olympic 1-0 Port Darwin
Australia » 2 liga » Southern
KoniecAdelaide City 4-0 Campbelltown City
KoniecWest Adelaide 7-1 Modbury Jets
KoniecAdelaide Raiders 1-3 Adelaide Galaxy
KoniecAdelaide Blue Eagles 1-0 North Eastern Metro Stars
KoniecSouth Adelaide 0-0 Croydon Kings
KoniecPara Hills Knights 2-4 Port Adelaide Lion SC
KoniecWhite City Woodville 1-2 Adelaide Comets
Australia » 3 liga » Southern State League
KoniecEastern United FC 0-1 Adelaide Olympic
KoniecNorthern Demons 2-2 Sturt Lions
KoniecAdelaide United Youth 5-1 Seaford Rangers
KoniecGawler SC 2-6 The Cove
KoniecPlayford City Patriots 3-1 Western Strikers
KoniecAdelaide Victory 1-1 Adelaide Hills
KoniecSalisbury United 2-1 Adelaide Cobras
KoniecNoarlunga United 0-4 Cumberland United
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
KoniecBayside United 1-0 Grange Thistle
KoniecNorth Star FC 0-2 Brisbane Knights
KoniecSouthside Eagles 1-2 Pine Rivers United
KoniecHolland Park Hawks 1-3 North Pine
Australia » Rezerwy » NPL Youth Western
KoniecSubiaco U20 2-9 Perth Glory U20
07:00Inglewood United U20 - Balcatta U20
KoniecStirling Lions U20 0-2 Floreat Athena U20
KoniecArmadale U20 4-6 Cockburn City U20
KoniecPerth U20 1-3 Bayswater City U20
Australia » Rezerwy » NPL Youth Victoria
KoniecNorthcote City FC U20 2-1 North Geelong Warriors U20
KoniecAvondale Heights U20 1-2 Dandenong Thunder SC U20
KoniecHume City FC U20 0-1 South Melbourne FC U20
Austria » 1 liga » Liga austriacka
KoniecRied 0-1 Rapid Wiedeń
KoniecSalzburg 6-0 Wiener Neustadt
KoniecSturm Graz 2-1 SV Grödig
KoniecAdm/Modling 2-2 Altach
Austria » 3 liga » Trzecia liga austriacka Regionalliga West
KoniecHard 1-1 FC Eurotours Kitzbühel
KoniecFC Wacker Innsbruck (A) 3-1 Seekirchen
KoniecWattens 1-1 SV Austria Salzburg
KoniecUSC Eugendorf 2-2 St. Johann
KoniecSchwaz 0-0 Pinzgau Saalfelden
KoniecTSV Neumarkt 3-2 FC Höchst
KoniecBizau 3-2 Kufstein
Austria » 3 liga » Trzecia liga austriacka Regionalliga East
KoniecSKN St. Pölten (A) 1-0 Austria Wiedeń (A)
KoniecRitzing 4-1 Neuberg
Austria » 3 liga » Trzecia liga austriacka Regionalliga Middle
KoniecSV Lafnitz 5-0 Allerheiligen
Azerbejdźan » 2 liga » Druga liga azerbejdżanu
KoniecTuran Tovuz 4-3 Ganja
KoniecSusa 2-1 Zira
KoniecEnergetik FC 0-6 Shahdag Samur
KoniecRavan Baku 1-1 Neftchi ISM
KoniecGeyazan Gazakh 0-2 Shamkir
KoniecANSAD-Petrol Neftcala 6-0 Bakili
WalkowerLokomotiv-Bilajary FK 0-3 FC Agsu
Bahrain » 1 liga » Liga bahrajnu
KoniecManama 0-4 Al-Shabbab
Belgia » 1 liga » Pro League Playoff EL grp. A
KoniecMechelen 4-0 Genk
KoniecZulte-Waregem 2-2 Waasland
Belgia » 1 liga » Pro League Playoff EL grp. B
KoniecOostende 2-0 Westerlo
KoniecMouscron-Peruwelz 1-5 Lokeren
Belgia » 2 liga » Second Division
KoniecVirton 2-1 Antwerp
Belgia » 3 liga » Trzecia liga belgijska Grp. A
19:30KSV Oudenaarde - Londerzeel
20:00Temse - Tournai
20:00Deinze - KFC Eendracht Zele
Belgia » 3 liga » Trzecia liga belgijska Grp. B
20:00Hoogstraten - Grimbergen
20:00Oosterzonen - UR La Louvière Centre
20:00Sprimont C. - Union St.-Gilloise
20:00Vervietois - Kelmis
Białoruś » 1 liga » Premier League
KoniecNaftan Novopolotsk 0-0 Granit Mikashevichi
KoniecGomel 0-0 Neman Grodno
Boliwia » 1 liga » Liga boliwijska - Clausura
KoniecBlooming 3-0 Club Petrolero
21:00Universitario - Universitario de Pando
90'Sport Boys Warnes 1-2 Real Potosi
Boliwia » 2 liga » Nacional B Final Stages
21:30Ramiro Castillo - Atletico Bermejo
21:30Destroyers - Ciclon
Bośnia » 1 liga » Liga bośniacka
KoniecVitez 1-4 Zeljeznicar
KoniecDrina Zvornik 3-0 Travnik
KoniecSloboda Tuzla 1-1 Radnik Bn
KoniecFK Zvijezda 2-3 Zrinski
KoniecFK Velez Mostar 1-0 Siroki Brijeg
KoniecFK Mladost Velika Obarska 0-0 Olimpik Sarajevo
KoniecBorac Banjaluka 2-0 Slavija Sarajevo
Bośnia » 2 liga » Druga liga bośniacka FBiH
KoniecMetalleghe BSI 1-0 FK Radnicki
KoniecIgman Konjic 0-1 NK Mladost Doboj Kakanj
KoniecGorazde 1-0 Jedinstvo Bi
KoniecNK Podgrmec 3-2 Buducnost
KoniecRudar Kakanj 2-0 Capljina
PrzerwanyTurbina Jablanica - GOSK Gabela
Bośnia » 2 liga » Druga liga bośniacka RS
KoniecFK Krupa 1-1 FK Podrinje
KoniecRudar Prijedor 1-0 Drina HE Visegrad
KoniecMladost Gacko 1-2 Vlasenica
KoniecKozara 0-1 Sloboda Mrkonjic Grad
KoniecProleter 1-2 Sloboda Novi Grad
KoniecTekstilac Derventa 1-0 FK Napredak Donji Sepak
KoniecSutjeska 1-0 FK Leotar
Brazylia » 2 liga » Paulista A2
KoniecGuaratingueta 0-1 Ferroviaria
21:00Atletico Sorocaba - Agua Santa
21:00Rio Branco - Paulista FC
21:00Comercial FC - Velo Clube
22:00Guarani - Batatais
00:00Catanduvense - Sao Caetano
Brazylia » 1 liga » Acreano
23:00Amax - Alto Acre
Brazylia » 1 liga » Amazonense 1. runda
21:00Manaus FC - Penarol
21:30Operario AM - Princesa do Solimoes
22:00Sao Raimundo AM - Nacional Borbense
Brazylia » 1 liga » Capixaba Championship Group
KoniecLinhares 2-0 Atletico ES
21:00Rio Branco ES - Desportiva Capixaba
21:00Estrela do Norte - Real Noroeste
Brazylia » 1 liga » Capixaba Relegation Group
KoniecSport ES 2-1 Vitoria ES
KoniecCastelo FC 0-1 Sao Mateus
Brazylia » 1 liga » Carioca 1. runda Taca Guanabara playoff
23:30Botafogo RJ - Fluminense
Brazylia » 1 liga » Catarinense 2. runda
21:00Metropolitano - Joinville
Brazylia » 1 liga » Cearense 1. dywizja 2. runda playoff
23:15Ceara - Guarani de Juazeiro
Brazylia » 1 liga » Gaúcho 1. Div. playoff
21:00Gremio - Juventude
Brazylia » 1 liga » Goiano playoff
21:00Trindade - Aparecidense
Brazylia » 1 liga » Paraibano
21:00Lucena SC - Centro Sportivo Paraibano
21:00Santa Cruz PB - Miramar EC
Brazylia » 1 liga » Paranaense Relegation Group
23:30Atletico PR - Rio Branco PR
Brazylia » 1 liga » Pernambucano playoff
23:30Santa Cruz - Central SC
Brazylia » 1 liga » Potiguar 2. runda
22:00Baraunas - Potiguar RN
Brazylia » 1 liga » Roraimense 1st group stage
23:00Bare - Nautico RR
01:15Atletico Roraima - Sao Raimundo RR
Brazylia » 1 liga » Sergipano 2nd group stage
21:00AD Socorrense - Estanciano EC
Brazylia » 1 liga » Tocantinense 1. runda
21:00Guarai - Palmas
21:00Interporto - Tocantins TO
21:00Gurupi - Paraiso TO
23:00Araguaina - Tocantinopolis
Bułgaria » 1 liga » Liga bułgarska
KoniecBotev Plovdiv 1-1 Beroe
Bułgaria » 2 liga » B PFG
KoniecMontana 2-0 Sozopol
KoniecSeptemvri Simitli 0-1 FC Master Burgas
WalkowerSpartak Varna 0-3 Botev Galabovo
KoniecBotev Vraca 0-0 FC Pirin 2002 Razlog
KoniecDobrudzha Dobrich 2-1 Lokomotiv Mezdra
KoniecBansko 1-0 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
WalkowerChernomorets Burgas Burgas 3-0 FC Rakovski 2011
KoniecVereya 0-0 Pirin 1922
Chile » 1 liga » Liga chilijska Clausura
KoniecO'Higgins 2-0 Cobresal
KoniecColo Colo 0-3 Universidad Catolica
89'Cobreloa 3-1 Antofagasta
23:00Union Espanola - Huachipato
01:30Atletico Nublense - Santiago Wanderers
Chile » 2 liga » Primera B Clausura
KoniecEverton CD 0-0 Curico Unido
20:30Temuco - Lota Schwager
21:30Coquimbo - Magallanes
01:00U. San Felipe - D. Copiapo
Chiny » 1 liga » Liga chińska
KoniecNanchang Bayi 1-4 Changchun Yatai
KoniecShenyang Jinde 0-0 Fujian Smart Hero
KoniecJiangsu Sainty 2-1 Liaoning Zhongyuan
Chiny » 2 liga » Druga Liga chińska
KoniecGuizhou Toro 1-3 Qingdao Hainiu
KoniecHunan Billows 1-1 Beijing Baxy
KoniecShenzhen Jianlibao 1-1 Harbin Yiteng
Chorwacja » 1 liga » Liga chorwacka
KoniecHajduk Split 1-2 Rijeka
KoniecIstra Pula 1-1 Rnk split
Chorwacja » 2 liga » Druga liga chorwacka
KoniecSegesta 1-1 NK Bistra
KoniecNK Radnik Sesvete 2-1 Rudes
KoniecCibalia 2-2 Imotski
Congo » 1 liga » Linafoot
15:30V. Club Mokanda - Diables Noirs
Costa Rica » 1 liga » Primera Torneo de Verano
23:00Belen - Santos de Guápiles
Cypr » 1 liga » Liga cypryjska Championship Group
KoniecAnorthosis 3-0 AEK Larnaca
KoniecOmonia Nicosia 1-0 Apollon Limassol
Czarnogóra » 1 liga » Telekom 1. CFL
KoniecFK Bokelj 1-2 Zeta
KoniecMornar 3-2 Mogren
KoniecSutjeska 3-1 Berane
KoniecFK Lovcen 0-0 Buducnost P
KoniecGrbalj Radanovici 3-1 Mladost Podgorica
KoniecPetrovac 1-3 Rudar P.
Czechy » 1 liga » Liga czeska
KoniecBudejovice 2-3 Bohemians
KoniecOstrawa 0-2 Slovacko
KoniecSlavia Praga 1-2 Jihlava
KoniecDukla Praha 1-0 Jablonec
KoniecLiberec 2-1 Sparta Praga
Czechy » 2 liga » Druga liga czeska
KoniecPardubice 0-0 Opava
KoniecFC Vlasim 1-1 Sigma O?omuniec
KoniecSezimovo Usti 3-1 Usti nad Labem
KoniecZlin 1-2 Znojmo
Dania » 1 liga » Liga duńska Superligaen
KoniecSlagelse 2-1 AaB
Dania » Źeńska » 1 liga » 3F Ligaen Qualification group stage
KoniecSundby 2-0 Vorup FB
KoniecTeam Viborg 5-0 ASA, Aarhus
Dania » 3 liga » Trzecia liga duńska wschod
KoniecHIK 1-2 B 93
KoniecHerlev 0-1 Avedøre
KoniecB 1908 0-0 Avarta
KoniecSvebølle 0-3 GVI
KoniecRishøj 0-2 Fremad Amager
Dania » 3 liga » Trzecia liga duńska zachód
KoniecSkovbakken 2-2 Kolding IF
KoniecJetsmark 1-3 Middelfart G og BK
KoniecBrabrand 1-1 FC Sydvest
KoniecNæsby 1-1 Varde
KoniecOdder IGF 1-1 Svendborg
Dania » 4 liga » Czwarta liga duńska Danmarksserien Grp. 1
KoniecB 1903 0-2 AB 70
KoniecRoskilde KFUM 1-3 Jægersborg
14:00Birkerød - Greve
KoniecTaastrup FC 2-1 Kastrup B.
KoniecFC Egedal 1-0 Fremad Valby
KoniecVanløse 1-0 Fredensborg BI
Dania » 4 liga » Czwarta liga duńska Danmarksserien Grp. 2
KoniecRingsted 0-2 Kalundborg
KoniecNæstved II 6-1 FC Sønderborg
KoniecFA 2000 3-1 Otterup
KoniecSlagelse 1-1 B 1909
KoniecDalum 2-0 Døllefjelde-Musse
Dania » 4 liga » Czwarta liga duńska Danmarksserien Grp. 3
KoniecVorup 0-2 IF Lyseng
KoniecViby IF 0-1 AaB II
13:00Hobro II - Lindholm
KoniecHolstebro 1-0 Brabrand II
KoniecAarhus Fremad 2-1 Randers Freja
KoniecGrenaa IF 1-2 VRI
KoniecHjørring IF 2-3 Lystrup IF
Dania » Źeńska » 2 liga » 1. Division Relegation Playoff Grp. 1
13:00B1913 - Damsø
KoniecRaklev 1-4 Bk. Rødovre
KoniecØsterbro IF 1-1 Birkerød Skjold
Dania » Źeńska » 2 liga » 1. Division Relegation Playoff Grp. 2
KoniecVarde 0-1 Næsby BK
Dania » Rezerwy » U19 Ligaen
KoniecEsbjerg 0-0 AaB
KoniecLyngby 1-2 AGF
KoniecBrøndby (Y) 1-1 Randers FC
KoniecOB 1-3 FC Midtjylland
KoniecKB 0-2 Silkeborg
Dania » 1 liga » U17 Ligaen
KoniecAC Horsens U17 2-3 Vejle (J)
13:00KB - Silkeborg
KoniecFarum 3-0 HB Køge (J)
KoniecEsbjerg 2-1 AaB
KoniecLyngby 2-1 AGF
KoniecBrøndby (J) 1-1 Randers FC
DR Congo » 1 liga » Vodacom League Final Stage
16:00Saint-Eloi Lupopo - Don Bosco
Egipt » 1 liga » Liga egipska
KoniecWadi Degla FC 0-0 Al Ittihad
KoniecItthad Al Shortah 1-1 AL rgaa
KoniecENPPI 3-0 Ismaily SC
Egipt » 2 liga » 2. Division grp. 4
KoniecShabab Fakos 1-1 Kahroba Talkh
KoniecMarkaz Shabab Soyer 4-2 Port Fouad
KoniecKahrbaa Alasmalia 1-2 Domiat
15:00Marekh - Al Sharkeyah
15:00Ghazl Domiat - Al Qana
Egipt » 2 liga » 2. Division grp. 5
15:00El Senbellawin - M S tla
15:00El Mansura - Al hamol
15:00Sherben - Ghazl Al Mehalla
15:00Sed Elmahla - Belqas
15:00Sers Elyan - El Mahalla El Kobra
15:00Nabarouh - Gomhoreyet Shbeen
Egipt » 2 liga » 2. Division grp. 6
KoniecTanta 3-2 Koom Hamada
15:00Kafr El Shaikh - Koom Hamada
15:00Meiah Elbehairah - Maleyeit Kafr El Zayiat
15:00Shabab Aldabaa - Ghazl Kafr EL Dawar
15:00Pharco FC - EL hamam
15:00Abo Qir Semad - Targy Matrouh
Ekwador » 1 liga » Liga ekwadorska Apertura
KoniecBarcelona Guayaquil 2-0 Universidad Catolica
KoniecLiga de Loja 0-0 LDU de Quito
KoniecAucas 2-3 Dep. Quito
23:00El Nacional - Mushuc Runa
00:00Independiente J.Teran - Dep. Cuenca
Ekwador » 2 liga » Serie B
KoniecFuerzo Amarilla SC 0-0 Delfin
22:00Manta - Imbabura S.C.
23:00Dep. Azogues - Gualaceo SC
Estonia » 1 liga » Premium liiga
KoniecFlora Tallinn 3-1 JK Vaprus P
KoniecTulevik Viljandi 1-1 Trans Narva
KoniecLevadia Tallinn 0-2 Nomme JK Kalju
KoniecFC Flora Paide 2-3 Tammeka
Filipiny » 1 liga » United Football League
KoniecTeam Socceroo FC 1-3 Manila Jeepney
KoniecStallion FC 2-1 Green Archers United
KoniecGlobal F.C 2-0 Ceres-La Salle F.C.
Finlandia » 4 liga » Kolmonen Tampere ja Satakunta
15:00Pirkkala JK - TOVE
Finlandia » 4 liga » Kolmonen Turku
KoniecJyTy 3-1 JIK
KoniecFC Aaland 5-0 TuWe
Francja » 2 liga » Druga liga francuska Ligue 2
KoniecDijon 1-1 Angers
Francja » 4 liga » Czwarta liga francuska CFA Grp. A
KoniecCalais 0-0 Romorantin
KoniecEntente SSG 0-1 Sedan
Francja » 4 liga » Czwarta liga francuska CFA Grp. B
KoniecDrancy 0-0 Jura Sud
Francja » 4 liga » Czwarta liga francuska Grp. C
KoniecMartigues 1-2 Lyon B
Gabon » 1 liga » Liga gabonu
KoniecStade Migoveen de Lambarene 2-0 Port-Gentil FC
KoniecSapins 0-1 F Canon 105
KoniecUS Bitam 2-0 Cercle Mbéri Sportif
KoniecMissile FC 4-0 O´Mbilanziami FC
Gambia » 1 liga » Liga gambi
18:30Armed Forces - Serrekunda United
18:30Real de Banjul - Brikama United
18:30Wallidan - Gambia Ports Authority
Gibraltar » 1 liga » Premier Division
KoniecBritannia XI 0-7 Lincoln Red Imps FC
19:30College Europa FC - Lions Gibraltar
Grecja » 1 liga » Liga grecka
KoniecPanaitolikos 2-0 Kalloni Lekanopedio
KoniecXanthi 0-1 Ergotelis
KoniecKerkyra 0-1 PAOK Saloniki
WalkowerNiki Volou 0-3 Platanias
Gruzja » 1 liga » Liga gruzińska
KoniecFC Shukura Kobuleti 1-1 Kolkheti-1913 Poti
KoniecSioni Bolnisi 1-0 Merani Martvili
KoniecBaia 2-1 Dinamo Batumi
Haiti » 1 liga » Premiere Division Serie de Ouverture
22:00Cavaly - Violette AC
22:00Racine - AS Capoise
00:00Aigle Noir - Inter de Grand Gonave
00:00Tempête FC - Valencia
00:00FICA - Racing Club Haitien
00:00AS Mirebalais - Baltimore SC
00:00Racing FC - PNH FC
00:00Ouanaminthe FC - Don Bosco SC
00:00Roulado de la Gonave - America des Cayes
00:00US La Jeune - Petit Goave
Hiszpania » 2 liga » Druga liga hiszpańska Adelante
KoniecGirona 2-1 Leganes
KoniecGijon 1-0 Alaves
KoniecPonferradina 1-0 Osasuna
KoniecMirandes 2-1 Las Palmas
60'Santander 0-0 Lugo
59'Albacete 2-0 Huelva
Hiszpania » 3 liga » Trzecia liga hiszpańska Group I
KoniecCelta Vigo B 2-0 Valladolid B
KoniecAtletico Astorga 1-1 Gijon B
Hiszpania » 3 liga » Trzecia liga hiszpańska Group II
KoniecReal Sociedad B 1-1 SD Leioa
KoniecSestao 1-0 Socuellamos
Hiszpania » 3 liga » Trzecia liga hiszpańska Group III
KoniecZaragoza B 0-1 Hospitalet
KoniecEspanyol B 3-0 Badalona
KoniecHuracan CF 1-1 Elche Ilicitanc
Hiszpania » 3 liga » Trzecia liga hiszpańska Group IV
KoniecSan Roque 2-3 Marbella
KoniecLucena 2-1 Cadiz
KoniecCordoba B 1-0 Arroyo
Hiszpania » 4 liga » Czwarta liga hiszpańska Grp. 2
KoniecCD Roces 4-0 Univ.Oviedo
KoniecAstur CF 0-2 Condal CF
Hiszpania » 4 liga » Czwarta liga hiszpańska Grp. 3
KoniecCD Bezana 2-1 CD Arenas de Frajanas
KoniecUM Escobedo 2-1 Buelna
Hiszpania » 4 liga » Czwarta liga hiszpańska Grp. 4
KoniecOiartzun KE 1-1 Balmaseda FC
KoniecCD Aurrera de Vitoria 0-2 Pasaia KE
KoniecAmurrio 0-2 Lagun Onak
KoniecC. Durango 3-1 CD Berio FT
KoniecCD Basconia 0-3 Beasain
KoniecClub Bermeo FT 1-1 Portugalete
Hiszpania » 4 liga » Czwarta liga hiszpańska Grp. 6
KoniecCD Acero 3-3 La Nucia
KoniecCF Cullera 1-2 Novelda
Hiszpania » 4 liga » Czwarta liga hiszpańska Grp. 7
KoniecAlcala 3-1 Alcorcon B
Hiszpania » 4 liga » Czwarta liga hiszpańska Grp. 8
KoniecLa Virgen del Camino 1-1 G. Segoviana
KoniecLA Granja 1-0 Burgos Promesas
KoniecCD Villaralbo 0-0 CD Mirandes B
Hiszpania » 4 liga » Czwarta liga hiszpańska Grp. 10
KoniecRecreativo Huelva B 1-3 Cadiz B
KoniecCD Cabecense 0-4 CD San Roque de Cadiz
Hiszpania » 4 liga » Czwarta liga hiszpańska Grp. 11
KoniecFerriolense 0-0 Campos
KoniecUD Alaro 1-2 Constancia
KoniecCF Platges de Calvia 0-0 Collerense
KoniecPoblense 4-1 CF Soller
KoniecMontuiri 4-1 CD Atletico Rafal
KoniecMercadal 3-1 Santa Eulalia
Hiszpania » 4 liga » Czwarta liga hiszpańska Grp. 12
KoniecSanta Brigida 0-0 Lanzarote
KoniecCD Union Sur Yaiza 0-0 CD El Cotillo
KoniecLaguna 2-1 Las Zocas
KoniecUD Telde 1-2 Club Atletico Victoria
Hiszpania » 4 liga » Czwarta liga hiszpańska Grp. 15
KoniecCD Ardoi 0-0 Izarra
KoniecSan Juan 2-1 Iruna
KoniecAt. Cirbonero 2-2 Chantrea
KoniecCD Beti Onak 2-3 Huarte
KoniecUCD Burlades 0-0 CD Subiza
KoniecAt. Valtierrano 2-2 U. Mutilvera
Hiszpania » 4 liga » Czwarta liga hiszpańska Grp. 16
KoniecCasalarreina CF 2-1 At. River Ebro
Holandia » 2 liga » Druga liga holenderska
KoniecDe Graafschap 2-0 Den Bosch
KoniecEmmen 2-2 Achilles 29
Holandia » 3 liga » Topklasse Saturday
KoniecHHC 1-0 Genemuiden
KoniecGVVV Veenendaal 2-2 SVV Scheveningen
KoniecExcelsior Maassluis 3-0 Lisse
KoniecCapelle 3-1 Hoek
KoniecIJsselmeervogels 4-1 Kozakken Boys
KoniecAjax (A) 0-3 Barendrecht
KoniecONS Sneek 3-0 Sparta Nijkerk
Hong Kong » 2 liga » Liga Hong Kongu
KoniecWong Tai Sin 1-3 Wofoo Tai Po
KoniecHong Kong Rangers FC 1-4 TSW Pegasus
Indie » 1 liga » I-League
KoniecRoyal Wahingdoh 3-2 Mohun Bagan
KoniecEast Bengal Club 1-1 Mumbai FC
KoniecDempo SC 1-2 Pune FC
Indonezja » 1 liga » Super League
10:30Pelita Jaya - Persipura
14:00Semen Padang - Perseru Serui
Irlandia » 2 liga » Druga lgia irlandska
KoniecWaxford Ylouths 0-1 Finn Harps
KoniecCobh Ramblers 1-0 Shelbourne
Irlandia Północna » 1 liga » Liga północnej irlandii
KoniecDungannon Swifts 1-1 Institute
KoniecCrusaders 2-0 Glentoran
KoniecColeraine 2-1 Warrenpoint Town
KoniecCliftonville 2-2 Linfield
KoniecBallymena 2-1 Ballinamallard United
KoniecGlenovan 3-2 Portadown
Irlandia Północna » 2 liga » Druga liga północnej irlandii
KoniecBallyclare Comrades 1-0 PSNI FC
KoniecBangor 2-0 Armagh
KoniecDonegal Celtic 0-1 Carrick Rangers
KoniecDundela 1-3 Ards
KoniecKnockbreda 3-2 Dergview F.C
KoniecLarne 0-5 Harland & Wolff Welders F.C.
KoniecLisburn 1-1 Loughgall
Ivory Coast » 1 liga » Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
KoniecBouake FC 0-0 ASEC Mimosas
KoniecAS Tanda 0-0 Jeunesse Abidjan
KoniecAfrica Sports 1-0 Stella Club
KoniecSporting Gagnoa 1-0 Denguele Sport
KoniecCO Korhogo 0-0 Stade Abidjan
KoniecSO Armee 0-0 ASI D´Abengourou
Izrael » 1 liga » Liga izraelska spadek
KoniecHapoel Tel Aviv 1-2 Hapoel Petach Tikva
KoniecHapoel Acco 1-0 Hapoel Haifa
KoniecBnei Sachnin 1-1 Hapoel Raanana
KoniecMaccabi Netanya 0-0 Ashdod SC
Japonia » 1 liga » Liga japońska
KoniecVentforet Kofu 0-3 Sagan Tosu
KoniecYamagata 0-0 Matsumoto Yamaga
KoniecVegalta Sendai 2-3 Kawasaki Frontale
KoniecAlbirex Niigata 2-2 Vissel Kobe
KoniecFC Tokyo 1-2 Sanfrecce Hiroshima
KoniecUrawa Red Diamonds 2-1 Yokohama F.Marinos
KoniecShonan Bellmare 0-2 Gamba Osaka
KoniecNagoya Grampus Eight 3-1 Shimizu S-Pulse
Japonia » Źeńska » 1 liga » L1-League
KoniecJEF Ladies 2-0 Speranza
Japonia » Źeńska » 1 liga » L2-League
KoniecParceiro Nagano 2-0 Nippon SCU
KoniecEhime 1-0 Angeviolet Hiroshima
KoniecSetagaya Sfida 1-1 Japan Soccer College
Japonia » 3 liga » Trzecia liga japońska
KoniecFukushima United 1-1 Blaublitz Akita
Japonia » 4 liga » Japan Football League Stage 1
KoniecSagawa Printing 4-0 Honda Lock
KoniecSony Sendai 1-1 Azul Claro Numazu
Jordania » 1 liga » Jordan League Professional
KoniecAl-Hussein 1-1 Al-Ramtha
KoniecThat Ras 0-1 Al-Jazeera
KoniecMansheiat Bani Hasan 0-1 Al Ahli Amman
Kazachstan » 2 liga » Druga liga kazachstańska
KoniecYesil Bogatyr 1-1 Kyran Shymkent
KoniecVostok 1-0 Maktaaral FC
KoniecBaikonur 2-1 CSKA Almaty
KoniecAkzhaiyk Uralsk 5-1 Ekibastuzets
KoniecLashyn Taraz 1-0 Bayterek Astana
Kenia » 1 liga » Liga kenijska
KoniecKCB 1-3 Nairobi City Stars
KoniecAFC Leopards 0-1 K.R.A.
Kenia » 1 liga » FKF
14:00Kakamega H. Boys - Ligi Ndogo
KoniecFC Talanta 1-3 Posta Rangers
KoniecMagongo Rangers 1-0 St Joseph FC
KoniecNzoia United 2-2 Moyas
Kolumbia » 1 liga » Liga kolumbijska Apertura
89'La Equidad 1-2 Atletico Huila
23:00A. Petrolera - Envigado
01:00Autonoma - Independiente Medellin
03:00Atletico Nacional - Atletico Junior
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
KoniecJeonbuk FC 1-0 Jeju United
KoniecSuwo S.B. 5-1 FC Seoul
KoniecGwangju FC 0-0 Seongnam Ilhwa
Korea Południowa » 1 liga » K. League
KoniecKorean Police FC 2-2 Seoul E-Land FC
KoniecBucheon FC 1995 3-1 Gwangju Sangmu
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
KoniecIncheon Korail 2-0 Gangneung City
KoniecCheonan City 1-2 Busan Transport Corp
KoniecUlsan Mipo 2-2 Mokpo City
KoniecYongin City 2-3 Changwon City
Kuba » 1 liga » Liga kubańska
20:30Guantánamo - Villa Clara
20:30Ciego de Ávila - Cienfuegos
20:30La Habana - Las Tunas
20:30Santiago de Cuba - Camagüey
20:30Isla de la Juventud - Sancti Spíritus
Kuwejt » 1 liga » Premier League
KoniecAl-Arabi 2-0 Al-Salibikhaet
KoniecAl-Salmiyah 3-0 Al Nasr
KoniecAl-Kuwait 2-1 Kazma
Lebanon » 1 liga » Liga libańska
KoniecTrables SC 0-1 Ansar
KoniecAl-Nabi Shayth 2-1 Safa
Litwa » 1 liga » Liga litewska
KoniecSpyris Kaunas 2-1 FK Utenis Utena
KoniecTraku FK 2-1 Zalgiris Wilno
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
KoniecNevezis 1-1 Lietava Jonava
KoniecAuska Alytus 0-0 Kaunas
KoniecBaltija Panevezys 2-2 FK Krazante Kelme
KoniecKruoja Pakruojis B 0-2 Minija Kretinga
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
KoniecDaugava Daugavpils 2 1-1 Ventspils
KoniecFC Skonto Riga 5-0 Gulbene 2005
Lotwa » 2 liga » Druga liga łotewska
KoniecPreilu 2-3 Saldus
KoniecAuda 4-0 FK Jēkabpils/JSC
KoniecValmieras FK 2-1 FK Tukums 2000
KoniecJDFS Alberts 2-0 Ogres / FK33
KoniecRigas Futbola skola 3-2 Smiltene
KoniecSalaspils 0-3 Rezekne/BJSS
Macedonia » 1 liga » Liga macedońska
KoniecPelister 3-1 Teteks
KoniecRabotnicki 1-0 Shkendija 79
Macedonia » 2 liga » Druga liga macedońska
KoniecNapredok 1-2 Mladost CD
KoniecTreska 0-0 Vrapchishte
KoniecDrita 1-0 FK Korzo
Malawi » 1 liga » Liga malawi
KoniecAirborne Rangers 1-2 Tigers FC
KoniecSurestream FC 2-4 Blue Eagles
KoniecSilver Strikers 1-2 Bullets FC
KoniecDedza Young Soccer 1-1 Moyale Barracks
Malezja » 1 liga » Liga malezyjska
KoniecJohor FC 3-1 Kelantan
KoniecSelangor 4-0 Singapore Lions XII
KoniecSarawak FA 1-1 ATM FA
KoniecTerengganu 1-3 Felda United FC
KoniecSime Darby 1-4 PDRM
Malta » 1 liga » Premier League 2nd stage
KoniecFloriana 1-3 Hibernians
KoniecTarxien Rainbows 2-1 Mosta
Malta » 2 liga » Druga liga maltańska
KoniecFgura United 0-2 Melita FC Saint Julian
KoniecBirzebbuga St. Peters FC 0-1 Gzira United
Maroko » 1 liga » Liga marokańska
KoniecOCK Khouribga 2-1 HUSA Agadir
KoniecWAC Casablanca 2-0 FAR Rabat
18:00FUS Rabat - RCA Casablanca
KoniecRSB Berkane 0-0 IZK Khemisset
Maroko » 2 liga » Elite 2
KoniecJSM Laayoune 1-0 Racing de Casablanca
KoniecCODM Meknes 3-1 USM Ait Melloul
KoniecRajaa Beni Mellal 0-0 Olympique Dcheira
KoniecUnion Mohammedia 2-1 Tihad Twmara
KoniecWidad Temara 0-1 ASS Sale
KoniecYoussoufia Berrechid 2-0 Widad Fez
KoniecIttihad Tanger 1-1 Chabab Houara
KoniecMCO Oujda 0-0 JSK Chabab Kasba Tadla
Martinique » 1 liga » Liga wyspy martynika
KoniecRC Rivière-Pilote 1-1 Club Franciscain
KoniecBelimois 0-2 Real Tartane
KoniecClub Colonial Fort de France 0-2 Essor-Préchotain
KoniecGolden Lion de Saint Joseph 4-3 Golden Star
22:00CS Case-Pilote - US Marinoise
22:00US Robert - Aiglon
Meksyk » 1 liga » Liga meksykańska Clausura
KoniecMorelia 2-0 Cruz Azul
KoniecJaguares 1-1 Veracruz
KoniecTijuana 1-1 CD Guadalajara
00:00CF America - Gallos Blancos
00:00Puebla - Atlas
02:00Tigres - Monterrey
03:06Leon - Toluca
Meksyk » 3 liga » Segunda Division - Liga Premier Clausura Final Stages
KoniecInter Playa del Carmen 2-3 Cimarrones de Sonora
00:00Pioneros de Cancun - Reynosa F.C.
01:00Tlaxcala F.C. - Loros de Colima
Międzynarodowe » Źeńska » Puchar » Champions League Final Stages
KoniecVfL Wolfsburg 0-2 Paris SG
Międzynarodowe » OFC Champions League grp. A
KoniecGaitcha FCN 8-1 Lupe ole Soaga
KoniecPirae 0-2 Ba
Międzynarodowe » OFC Champions League grp. B
KoniecSuva 3-1 Western United FC
KoniecAmical FC 0-3 Auckland City FC
Międzynarodowe » CFU Club Champions Cup Grp. B
KoniecGuyana Defence Force 2-2 SAP
Międzynarodowe » CFU Club Champions Cup Grp. C
KoniecAmerica des Cayes 1-4 Montego Bay United FC
Międzynarodowe » CFU Club Champions Cup Grp. 4
KoniecDon Bosco SC 5-1 Helenites
Międzynarodowe » Źeńska » 1 liga » League for Various/Mixed Matches
KoniecPK-35 3-0 TPS
KoniecIlves 2-1 Pallokissat
Międzynarodowe » 1 liga » League for Various/Mixed Matches
KoniecWolves FC Reserves 0-1 Rochedale Rovers Reserves
KoniecAdelaide Raiders Reserves 2-2 West Torrens Birkalla Reserves
KoniecO\'Connor Knights 1-3 White Eagles CL
KoniecMarconi Stallions U20 4-1 Blacktown Spartans U20
KoniecRaj-Pracha BTU 0-2 Bangkok University
KoniecKaty Wroclawskie 0-4 Formacja Port 2000
KoniecGrunwald Ruda Slaska 4-0 Skalnik Gracze
KoniecRoma Primavera 5-1 Bari Primavera
KoniecBudapest Honved U20 1-0 Diosgyori VTK U21
KoniecIFK Gothenburg U19 3-1 Malmo FF U19
KoniecKasimpasa U21 2-2 Besiktas U21
KoniecAir Force United FC 1-2 Rajnavy Rayong
KoniecPattaya United 3-2 Chiangrai United
Po dogrywceChiangrai City 1-3 Osotspa M-150
KoniecHammarby U19 4-1 Aatvidaberg U19
KoniecCartusia Kartuzy 1-1 Chemik Police
KoniecGais U19 3-2 Lunds BK U19
KoniecVasalunds IF U19 0-1 Kalmar FF U19
KoniecGryf Wejherowo 1-3 Lechia Gdansk II
16:00Czaniec - Gornik Zabrze II
KoniecHuragan Morag 1-1 LKS Lomza
KoniecMotor Lublin 5-0 Orzel Przeworsk
KoniecHutnik Nowa Huta 4-1 Wolania Wola
22:00UWI FC - Real Mona FC
Mozambik » 1 liga » Liga mocambiku
KoniecDesportivo de Maputo 0-0 Ferroviário Quelimane
Mołdawia » 1 liga » Liga mołdawska
KoniecDinamo-Auto 4-1 Saxan Ceadir-Lunga
KoniecFC Viitorul 1-2 Tiraspol
Mołdawia » 2 liga » Druga liga mołdawska
KoniecFC Victoria Bardar 0-0 FC Budai
KoniecGagauziya 0-2 Speranta
KoniecIntersport Aroma 2-1 FC Edinet
KoniecCS Petrocub 2-0 CSCA Buiucani
Namibia » 1 liga » Liga namibijska
KoniecUnited Africa Tigers 0-2 Mighty Gunners
KoniecUnited Stars 0-1 Tura Magic FC
KoniecBlack Africa 1-1 Blue Waters
KoniecJulinho Sporting 0-1 African Stars
KoniecUNAM 1-1 Eleven Arrows
19:00Civics FC - Benfica
21:00Citizens - Touch & Go
Niemcy » 2 liga » Druga liga niemiecka
KoniecAalen 2-1 Braunschweig
Koniec1860 Monachium 2-1 Bochum
Niemcy » 3 liga » Trzecia liga niemiecka
KoniecSt.Kickers 2-1 Stuttgart II
KoniecMainz 05 II 1-1 Wehen
KoniecSonnenhof Großaspach 2-1 Regensburg
KoniecOsnabruck 1-1 Dortmund II
KoniecDuisburg 3-2 Cottbus
KoniecFort. Koln 1-0 Dynamo Drezno
KoniecBielefeld 2-1 Munster
KoniecChemnitz 2-1 RW Erfurt
Niemcy » 4 liga » Czwarta liga niemiecka zachód
KoniecBochum II 4-0 FC Kray
KoniecEssen 2-1 Siegen
KoniecFortuna Dusseldorf II 2-0 SC Verl
KoniecFC Koln II 0-1 SV Rodinghausen
Niemcy » 4 liga » Czwarta liga niemiecka północ
KoniecLubeck 0-4 BSV Rehden
KoniecGoslarer SC 3-1 Braunschweig II
Niemcy » 4 liga » Regionalliga Southwest
KoniecElversberg 0-0 Homburg
KoniecSaarbrucken 1-2 Eintracht Trier
KoniecKSV Baunatal 0-4 Wormatia Worms
KoniecSVN 1929 Zweibrücken 1-2 SpVgg Neckarelz
KoniecNottingen 1-0 Pirmasens
Niemcy » 4 liga » Regionalliga Bayern
KoniecBurghausen 0-1 Ingolstadt II
KoniecNürnberg II 2-0 SV Seligenporten
KoniecSV Schalding-Heining 1-0 Eintracht Bamberg
KoniecSV Heimstetten 0-0 Augsburg II
Niemcy » 5 liga » Piąta liga niemiecka Oberliga Hamburg
KoniecVictoria Hamburg 0-2 VfL Pinneberg
KoniecMeiendorfer SV 1-0 FC Suderelbe
KoniecSV Rugenbergen 6-1 TuS Germania Schnelsen
Niemcy » 5 liga » Piąta liga niemiecka Oberliga Bremen
KoniecVfL Bremen 4-1 OSC Bremerhaven
KoniecSG Aumund-Vegesack 2-0 Leher
KoniecFC Union 60 0-1 Werder Bremen III
KoniecVatan Sport Bremen 0-5 TSV Grolland
KoniecBrinkumer SV 2-0 TuS Schwachhausen
KoniecBremerhaven 0-2 Blumenthaler SV
Niemcy » 5 liga » Piąta liga niemiecka Oberliga Niedersachsen
KoniecFC Germania Egestorf-Langreder 1-1 VfV Hildesheim
Niemcy » 5 liga » Piąta liga niemiecka Baden-Wurttemberg
KoniecKehler FV 0-2 FV Ravensburg
KoniecReutlingen 3-1 Freiburger FC
KoniecBahlinger SC 2-0 St.Kickers II
KoniecUlm 1-0 Vfr Mannheim
KoniecFSV Hollenbach 1-3 Freiberg
KoniecFC 08 Villingen 0-1 VfR Aalen II
Niemcy » 5 liga » Oberliga Bayern South
KoniecTSV Dachau 1-1 TSV Bogen
KoniecFC Unterfohring 6-1 SpVgg Hankofen-Hailing
KoniecTSV Rain/Lech 4-0 SV Pullach
Koniec1860 Rosenheim 3-1 TSV Landsberg
KoniecBCF Wolfratshausen 8-1 Unterhaching II
KoniecVfB Eichstatt 1-1 FC Sonthofen
KoniecFC Ismaning 1-0 DJK Vilzing
Niemcy » 5 liga » Oberliga Bayern North
KoniecViktoria Aschaffenburg 4-0 TSV Neudrossenfeld
KoniecSV Memmelsdorf 0-1 Alemannia Haibach
KoniecSpVgg Bayern Hof 1-0 TSV Aubstadt
KoniecJahn Forchheim 3-1 FSV Erlangen-Bruck
KoniecSpVgg Weiden 7-0 VfL Frohnlach
Niemcy » 5 liga » Piąta liga niemiecka Hessen
KoniecEintracht Stadtallendorf 0-1 Bayern Alzenau
KoniecOSC Vellmar 1-2 TSV Lehnerz
KoniecFC Ederbergland 5-0 Buchonia Flieden
KoniecSpVgg Oberrad 2-1 Eschborn
KoniecSC Viktoria 06 Griesheim 0-0 Rot-Weiß Darmstadt
KoniecSportfreunde Seligenstadt 3-3 SpVgg 1922 Hadamar
KoniecFC Schwalmstadt 0-1 Wehen II
KoniecTSV Steinbach 3-1 FSC Lohfelden
Niemcy » 5 liga » Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
KoniecWirges 2-1 Saarbrucken II
KoniecArminia Ludwigshafen 1-3 SpVgg Burgbrohl
KoniecBetzdorf 2-4 SV Rochling
KoniecTuS Mechtersheim 3-0 Neunkirchen
KoniecFV Diefflen 0-0 FSV Salmrohr
KoniecSC Hauenstein 1-1 SC Idar-Oberstein
KoniecSaar 05 Saarbrucken 0-1 SV Gonsenheim
KoniecPfeddersheim 2-1 Hertha Wiesbach
Niemcy » 5 liga » Piąta liga niemiecka Piąta liga niemiecka NOFV-Nord
KoniecOptik Rathenow 2-1 Germania Schoneiche
KoniecFC Schonberg 8-0 SV Waren 09
Niemcy » 5 liga » Piąta liga niemiecka NOFV-Sud
KoniecAskania Bernburg 2-2 Cottbus II
KoniecSV Schott Jena 0-1 Carl Zeiss Jena
Niemcy » 5 liga » Oberliga Westfalen
KoniecASC Dortmund 4-0 SuS Neuenkirchen
Niemcy » 5 liga » Piąta liga niemiecka Oberliga Schleswig-Holstein
KoniecTSV Altenholz 1-1 TSV Kropp
KoniecNTSV Strand 1-8 Flensburg 08
KoniecUnion Neumünster 0-2 Eutin 08
KoniecFC Angeln 02 1-2 TSV Schilksee
KoniecTSV Bordesholm 1-4 Preetzer TSV
KoniecFC Dornbreite Lübeck 0-3 SV Henstedt-Ulzburg
Norwegia » 1 liga » Liga norweska
KoniecMjondalen 1-1 Start
KoniecRosenborg 1-1 Strømsgodset
Norwegia » Źeńska » 2 liga » Źeńska druga liga norweska
KoniecSarpsborg 08 1-0 Linderud
KoniecKongsvinger 1-1 Øvrevoll Hosle
KoniecÅsane 2-2 Fart
Norwegia » 3 liga » 2. Divisjon avd. 1
KoniecTromsdalen 1-0 Finnsnes
KoniecHarstad 0-0 Holmen
KoniecKFUM 3-0 Kjelsås
Norwegia » 3 liga » 2. Divisjon avd. 2
KoniecLorenskog 0-0 Kvik Halden
KoniecØrn-Horten 3-0 Gjøvik FF
KoniecFram Larvik 0-1 Moss
KoniecRaufoss 5-0 Nybergsund
Norwegia » 3 liga » 2. Divisjon avd. 3
KoniecVidar 4-0 Eidsvold TF
KoniecDonn 2-1 Odda
KoniecFlekkeroy 2-0 Vard Haugesund
KoniecFK Fyllingsdalen 0-1 Egersund
KoniecArendal Fotball 1-1 Ull Kisa
Norwegia » 3 liga » 2. Divisjon avd. 4
KoniecTiller 1-1 Hamarkameratene
KoniecStjordals Blink 3-4 Førde
KoniecTraff 0-2 Kongsvinger
KoniecElverum 0-0 Strindheim
Norwegia » 4 liga » Czwarta liga norweska avd. 1
KoniecBorgar 2-5 Oppsal
KoniecTrosvik 3-1 Selbak
KoniecÅs 1-0 Nesodden
KoniecØstsiden 2-1 Fredrikstad 2
KoniecSkeid 2 1-4 Drobak/Frogn
Norwegia » 4 liga » Czwarta liga norweska avd. 2
KoniecGrue 0-5 Hauerseter
KoniecFu/Vo 1-4 Skedsmo
KoniecRaelingen 3-1 Gjerdrum
Norwegia » 4 liga » Czwarta liga norweska avd. 3
KoniecJevnaker 1-2 Oslo City
KoniecNordstrand 2-1 Hasle/Løren
KoniecKorsvoll 1-0 Roa
KoniecSAFK Fagernes 3-0 Oldenborg
Norwegia » 4 liga » Czwarta liga norweska avd. 4
KoniecFK Tønsberg 4-0 Birkebeineren
KoniecSkarphedin 3-4 Lommedalen
Norwegia » 4 liga » Czwarta liga norweska avd. 5
KoniecMandalskam 1-4 Pors Grenland
Norwegia » 4 liga » Czwarta liga norweska avd. 6
KoniecBrodd 1-4 Haugesund 2
KoniecOs 3-0 Madla
KoniecRandaberg 1-2 Kopervik
Norwegia » 4 liga » Czwarta liga norweska avd. 7
KoniecBjarg 0-2 Sotra Sportsklubb
KoniecVadmyra 2-5 Lysekloster
KoniecLyngbo 2-1 Loddefjord
Norwegia » 4 liga » Czwarta liga norweska avd. 8
KoniecArdal 1-1 Stryn
KoniecHerd 6-5 Kristiansund FK
KoniecKristiansund BK 2 1-3 Sogndal 2
KoniecBergsoy 4-1 Eid IL
KoniecVolda 1-2 Spjelkavik
Norwegia » 4 liga » Czwarta liga norweska avd. 9
KoniecKvik 2-3 Alvdal
KoniecFlisa 0-1 Kolbu/KK
Norwegia » 4 liga » Czwarta liga norweska avd. 10
KoniecNTNUI 3-2 Steinkjer
KoniecHeimdal 3-3 Namsos
Norwegia » 4 liga » Czwarta liga norweska avd. 11
KoniecMedkila 0-4 Junkeren
KoniecTverlandet 1-5 Sortland IL
KoniecGrand Bodø 0-4 Melbo
Norwegia » 4 liga » Czwarta liga norweska avd. 12
KoniecSkjervøy 4-0 Porsanger
KoniecKirkenes 1-0 Hammerfest
KoniecSalangen 2-1 Bossekop
Nowa Zelandia » 2 liga » Premier League South
KoniecNorthern 0-6 Mosgiel
KoniecDunedin Technical 1-3 Caversham
KoniecGreen Island 0-1 Roslyn Wakari
Nowa Zelandia » 2 liga » Premier League North
KoniecWaitakere City 0-10 Three Kings United
04:45Melville United - Eastern Suburbs
KoniecBirkenhead United 6-0 Bay Olympic
KoniecOnehunga Sports 1-2 Hamilton Wanderers
KoniecWestern Springs 1-1 East Coast Bays
Nowa Zelandia » 2 liga » Premier League Central
KoniecWestern Suburbs 5-3 Wairarapa United
KoniecStop Out 4-0 Wellington Olympic
KoniecPetone 3-1 Marist Palmerston North
04:00Napier City Rovers - Tawa
Nowa Zelandia » 2 liga » Premier League Mainland
KoniecWestern 1-6 Ferrymead Bays
KoniecHalswell United 0-5 Nelson Suburbs
KoniecChristchurch United 1-2 Canterbury University
KoniecCashmere Technical 3-0 Coastal Spirit
Palestyna » 1 liga » Liga palestyńska
KoniecMarkz Balata 3-1 Taraji Wade AL Nees
KoniecAhli Alkhaleel 0-1 Shabab Althahrea
KoniecThagafi Tulkarm 2-0 Shabab Al Khader
KoniecGabal el Mokaper 2-1 Hilal AL Quds
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
Koniec12 de Octubre 1-3 Sportivo Iteno
KoniecClub River Plate 2-0 Cristobal Colon
21:15Resistencia - Sportivo Trinidense
23:00Fdo. de la Mora - General Caballero
Peru » 1 liga » Copa Inca Final Stage
44'Deportivo San Martin 0-0 Alianza Lima
Polska » 2 liga » Pierwsza liga polska
KoniecBytovia Bytow 3-2 Dolcan Zabki
KoniecWisła Płock 1-0 GKS Tychy 71
KoniecFlota Swinoujscie 2-0 Widzew Łódź
KoniecZagłębie Lubin 1-0 Olimpia Grudziadz
KoniecWigry Suwalki 2-1 Sandecja Nowy Sacz
Polska » 3 liga » 2. Division
KoniecSiarka Tarnobrzeg 1-2 Sosnowiec
KoniecBlekitni Stargard 1-0 Okocimski KS Brzesko
KoniecPuszcza Niepolomice 0-1 Rozwoj Katowice
KoniecStal Stalowa Wola 2-4 Wisła Pulawy
KoniecRakow 2-1 Stal Mielec
KoniecLimanovia Limanowa 0-1 KS Legionovia Legionowo
KoniecZnicz Pruszkow 2-0 Gornik Walbrzych
KoniecEnergetyk ROW Rybnik 2-0 MKS Kluczbork
Portugalia » 1 liga » Liga portugalska
KoniecFC Porto 1-0 Academica
KoniecBelenenses 0-2 Benfica
Portugalia » 3 liga » Campeonato Nacional de Seniores - Relegation grp. A
KoniecVianense 1-0 Vilaverdense FC
Rosja » 1 liga » Liga rosyjska
KoniecDinamo Ufa 1-0 Lok. Moscow
KoniecMordovya 1-3 Spartak Moskwa
KoniecRubin Kazan 2-1 Ural S.R
Rosja » 3 liga » Professional Football League Ural-Povolzhye
KoniecNeftekhimik 1-1 KamAZ
KoniecFC Chelyabinsk 2-1 Lada Togliati
KoniecSpartak Yoshkar Ola 0-5 Rubin Kazan 2
KoniecSyzran-2003 3-0 Dinamo Kirov
KoniecVolga Ulyanovsk 3-0 NoSta
RPA » 1 liga » Liga Republiki Południowej Afryki
KoniecBay United 2-3 Free State Stars
KoniecBidvest Wits 0-0 Chippa United
KoniecSuperSport United 1-1 Moroka Swallows
RPA » 2 liga » National First Division
KoniecSantos 1-2 Witbank Spurs
KoniecSivutsa Stars FC 0-0 African Warriors
KoniecVasco da Gama 1-1 Jomo Cosmos
KoniecMaluti FET College 2-5 Lamontville Golden Arrows
KoniecHighlands Park 1-0 Black Leopards
Rumunia » 1 liga » Liga romuńska
KoniecBotosani 2-0 Neamt
KoniecFC Viitorul Constanta 2-0 Astra Ploiesti
KoniecGaz Metan Medias 0-0 Petrolul Ploiesti
Rumunia » 2 liga » Liga II Serie A promotion group
KoniecSC FC Voluntari 5-2 Gloria Buzau
KoniecCS Buftea 6-0 ACS Rapid CFR Suceava
KoniecCF Braila 0-1 SC Bacau
Rumunia » 2 liga » Liga II Serie A relegation group
KoniecFCM Dorohoi 5-1 Farul Constanta
KoniecACS Berceni 1-0 CS Balotesti
Rumunia » 2 liga » Liga II Serie B promotion group
KoniecACS Recas 1-0 Unirea Tarlungeni
KoniecAS Damila Maciuca 1-1 Alro Slatina
KoniecFC Olimpia Satu Mare 2-4 Dacia Mioveni
Rumunia » 2 liga » Liga II Serie B relegation group
KoniecCS Autocatania Caransebes 1-2 Oradea
KoniecACS Soimii Pancota 1-0 Ramnicu Valcea
Rwanda » 1 liga » Liga rwandy
15:30Police FC - Musanze FC
KoniecMukura Victory 1-1 Isonga
KoniecKiyovu Sport 1-0 Gicumbi FC
KoniecSunrise FC 1-0 Espoir FC
Salwador » 1 liga » Liga salwadorska Clausura
22:30Pasaquina - CD Dragons
02:30CD FAS - Atletico Marte
03:00CD Águila - Santa Tecla FC
San Marino » 1 liga » Liga San Marino
KoniecFC Fiorentino 2-1 SS Pennarossa
KoniecSP Libertas 0-1 Domagnano
KoniecTre Penne Galazzano 2-5 San Giovanni
KoniecLa Fiorita Montegiardino 1-1 Folgore
Senegal » 1 liga » Liga senegalska
18:00Diaraf - Guédiawaye FC
18:00Casa Sport - Stade de Mbour
18:00Diambars - Ouakam
18:00Toure Kounda - ASC SUNEOR
18:00Olympique de Ngor - Port Autonome
18:00La Linguère - Pikine
18:00AS des Douanes - Niary Tally
Serbia » 1 liga » Liga serbska
KoniecFK Donji Srem 4-0 OFK Belgrad
KoniecRad 1-0 Radnicki K.
KoniecVozdovac 0-1 R.S. Belgrad
KoniecNovi Pazar 0-1 Vojvodina
KoniecNapredak 0-0 FK Spartak Zlatibor Voda
KoniecCukaricki 1-1 Radnicki N.
KoniecBorac C. 3-1 Jagodina
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
KoniecSengkang Punggol FC 0-1 Balestier Khalsa FC
Sudan » 1 liga » Premier League
16:00Merikh Kosti - Al-Rabta Kosti
19:00Al-Amal - Al-Hilal Kaduqli
Szkocja » 1 liga » Premiership
KoniecAberdeen 1-0 Dundee U.
Szkocja » 2 liga » Championship
KoniecAlloa 2-2 Queen of South
KoniecHearts 2-1 Raith Rovers
KoniecDumbarton 1-3 Rangers
Szkocja » 3 liga » League One
KoniecBrechin 3-0 Dunfermline
KoniecAirdrie 2-0 Ayr
KoniecStranraer 3-2 Stenhousemuir
KoniecStirling A. 0-2 Morton
KoniecPeterhead 1-0 Forfar
Szkocja » 4 liga » League Two
KoniecMontrose 2-1 Elgin
KoniecEast Stirling 0-4 Berwick
KoniecClyde 2-3 Albion R.
KoniecArbroath 1-1 Queens Park
KoniecAnnan Athletic 2-1 East Fife
Szkocja » Puchar » William Hill Scottish Cup
KoniecHibernian 0-1 Falkirk
Szwajcaria » 1 liga » Liga szwajcarska
KoniecSion 0-1 Basel
KoniecFC Zurich 1-2 St.Gallen
Szwajcaria » 2 liga » Druga liga szwajcarska
KoniecLausanne 2-2 Biel
KoniecWil 2-5 Lugano
Szwajcaria » 3 liga » Erste Liga Promotion
KoniecSt. Gallen II 0-2 FC Koniz
KoniecYF Juv Zurych 3-2 Stade Nyonnais
KoniecTuggen 1-2 Breitenrain
KoniecFC Zurich II 2-3 Basel II
KoniecSC Bruhl 2-0 Sion II
KoniecOld Boys 2-1 Rapperswil
KoniecEtoile Carouge 1-1 Delemont
KoniecXamax 2-1 Locarno
Szwajcaria » 4 liga » Trzecia liga szwajcarska Grp. 1
KoniecFC Stade Lausanne-Ouchy 0-0 Grand-Lacy
KoniecYverdon 4-1 Martigny
KoniecDudingen 1-0 Echallens
KoniecTerre Sainte 3-1 Fribourg
KoniecMeyrin 1-1 Naters
Szwajcaria » 4 liga » Trzecia liga szwajcarska Grp. 2
KoniecConcordia 1-4 Munsingen
KoniecZug 3-1 Schotz
KoniecSolothurn 1-0 Luzern II
KoniecYoung Boys II 1-0 Cham
KoniecFC Sursee 1-1 FC Bern
KoniecWangen 9-0 FC Grenchen
KoniecKriens 0-1 Black Stars
Szwajcaria » 4 liga » Trzecia liga szwajcarska Grp. 3
KoniecFC Wettswil-Bonstetten 3-0 FC Seuzach
KoniecBaden 1-1 Eschen/Mauren
KoniecFC Balzers 2-0 AC Taverne 1
KoniecFC Thalwil 1-2 Mendrisio-Stabio
KoniecFC Gossau 5-2 FC Dietikon
Szwecja » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga szwedzka
KoniecVittsjö GIK 0-0 KIF Örebro
KoniecMallbackens IF 0-2 Eskilstuna United DFF
Szwecja » 1 liga » Liga szwedzka
KoniecGefle 0-0 Halmstad
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
KoniecUtsiktens BK 0-1 Assyriska
KoniecIK Frej 0-0 Sirius
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
KoniecIFK Luleå 3-0 Carlstad United
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka południe
KoniecQviding 0-0 Landskrona
KoniecOsters IF 1-3 Trelleborg
KoniecHalmia 3-1 Norrby
Szwecja » 4 liga » 2. Division Norra Goetaland
KoniecLidkopings FK 1-4 IK Gauthiod
KoniecRynninge 2-6 Grebbestads IF
KoniecNordvarmland FF 1-3 Trollhattan FC
KoniecKarlstad BK 2-0 Vanersborgs FK
KoniecIFK Skoevde FK 2-2 Stenungsunds IF
Szwecja » 4 liga » Czwarta liga szwedzka Norrland
KoniecValbo FF 1-1 Selånger FK
KoniecIFK Harnosand 3-2 Boden
KoniecSkellefteå 2-0 IFK Ostersund
KoniecAnge IF 0-2 Tegs SK
KoniecAnundsjo IF 1-2 Hudiksvalls ABK
KoniecSoderhamn 4-1 Gaellivare Malmbergets FF
Szwecja » 4 liga » 2. Division Soedra Svealand
KoniecKonyaspor KIF 1-2 Vimmerby IF
KoniecFC Linkoping City 0-1 IK Sleipner
KoniecIFK Aspudden-Tellus 0-2 AFK Linkoeping
Szwecja » 4 liga » Czwarta liga szwedzka Norra Svealand
KoniecVasterås IK 1-1 Kvarnsvedens IK
KoniecBKV Norrtalje 1-0 Enskede IK
KoniecSandvikens IF 2-1 Gamla Upsala
KoniecSkiljebo SK 4-0 Strömsbergs IF
KoniecSollentuna Utd 3-2 Upsala IF
Szwecja » 4 liga » 2. Division Vaestra Goetaland
KoniecTorslanda IK 2-1 Dalstorps IF
KoniecHelsingborgs Sodra 0-3 Ytterby
KoniecTenhults IF 2-0 Lindome GIF
KoniecVinbergs IF 3-0 Jonsereds IF
KoniecKortedala IF 2-2 Larje/Angereds
KoniecHöganäs BK 1-1 Tvaakers IF
Szwecja » 4 liga » 2. Division Soedra Goetaland
KoniecKvarnby IK 3-0 BW 90 IF
KoniecTorns IF 5-0 IFK Malmo FK
KoniecKarlskrona AIF 5-0 Nosaby IF
KoniecLindsdals IF 0-0 KSF Prespa Birlik
KoniecHässleholms IF 3-0 Oesterlen FF
KoniecAsarums IF FK 2-2 Hassleholm
Słowacja » 1 liga » Liga słowacka
KoniecPodbrezova 1-1 Ba?ska Bystrzyca
KoniecZlate Moravce 3-2 FK Senica
KoniecSlovan Bratysława 1-0 Ruzomberok
KoniecD.Streda 1-1 Kosice
Słowacja » 2 liga » 2. Liga Promotion Group
KoniecBardejov 1-0 Zilina B
KoniecPresov 0-0 Skalica
KoniecLiptovsky Mikulas 0-0 Senec
KoniecDuslo Sala 2-1 FK Poprad
KoniecNitra 1-1 Lokomotiva Zvolen
Słowacja » 2 liga » 2. Liga Relegation Group
KoniecTrnava juniori 1-3 Sokol Dolna Zdana
KoniecFC ŠTK 1914 0-0 Dubnica
KoniecSobota 0-0 Dolny Kubin
Słowenia » 1 liga » Prva Liga
KoniecDomzale 3-1 Gorica
KoniecZavrc 1-2 Publikum
KoniecKoper 2-0 Radomlje
KoniecRudar Velenje 2-0 Maribor
Słowenia » 2 liga » Druga liga słoweńska
KoniecNK Dob 4-1 AH Mes Tech
KoniecKrsko Posavje 1-0 Garmin Sencur
Tanzania » 1 liga » Liga tanzańska
16:00Ruvu Shooting - JKT Mgambo
16:00Azzam United - Kagera Sugar
16:00Polisi Morogoro - Ndanda FC
16:00Mbeya City - Simba SC
17:00Prisons SC - Mtibwa Sugar
Turcja » 1 liga » Liga turecka
KoniecKarabukspor 2-1 Genclerbirligi
KoniecKasimpasa 1-5 Besiktas
Turcja » 2 liga » PTT 1. Lig
KoniecElazigspor 2-1 Denizlispor
KoniecAntalyaspor 1-0 Giresunspor
Ukraina » 1 liga » Liga ukraińska
KoniecMetalist 0-0 Karpaty
KoniecIllichivets 1-1 Met. Donetsk
KoniecZorya 1-4 Szachtar Donieck
Ukraina » 2 liga » Druga liga ukraińska
KoniecNaftovik 1-1 FC Hirnyk
KoniecStal Dneprodzhezhinsk 0-0 FC Hirnyk-Sport
KoniecDesna 1-1 Poltawa
WalkowerHelios Kharkiv 3-0 Stal
Urugwaj » 1 liga » Primera Division Clausura
KoniecRacing 2-4 Nacional
KoniecRampla Juniors 1-0 Rentistas
KoniecSud America 0-0 Defensor Sporting
Urugwaj » 2 liga » Segunda Division
KoniecProgreso 1-1 Liverpool P.
KoniecDeportivo Maldonado 2-3 Central Espanol
20:00Plaza Colonia - Canadian SC
KoniecHuracan FC 0-1 Cerrito
22:00Cerro Largo - Villa Teresa
USA » 1 liga » Liga amerykańska MLS
KoniecMetroStars 2-0 San Jose Earthquakes
01:00DC United - Houston 1836
01:30Columbus Crew - Orlando City
02:30FC Dallas - Toronto FC
03:00Colorado Rapids - Seattle Sounders FC
03:30Real Salt Lake - Vancouver Whitecaps
USA » 2 liga » NASL Spring Season
84'Ottawa Fury 1-0 Minnesota Stars
01:00New York Cosmos - Tampa Bay Rowdies
01:30Carolina RailHawks - Atlanta Silverbacks
02:30San Antonio Scorpions FC - Indy Eleven
USA » 3 liga » USL Pro League
KoniecColorado Springs Switchbacks FC 5-2 Real Monarchs SLC
01:00Harrisburg City Islanders - Montreal Impact
01:00Richmond Kickers - Charlotte Independence
01:30Charleston Battery - New York Red Bulls USL
02:00OKC Energy FC - Seattle Sounders FC USL
02:30St. Louis - Rochester Rhinos
04:00L.A. Blues - Phoenix FC Wolves
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
KoniecAndijon 2-1 Buxoro
KoniecSogdiyona Jizzax 0-0 Metallurg Bekobod
KoniecNeftchi Fargona 1-0 Mashal Muborak
KoniecOTMK Olmaliq 2-1 Qo´qon 1912
Walia » 1 liga » Liga walijska
KoniecAirbus UK 1-0 TNS
KoniecConnahs Quay 2-1 Carmarthen
KoniecNewtown 1-3 Port Talbot
KoniecRhyl 2-1 Newi CD
Walia » 2 liga » Welsh Football League Division One
KoniecGarden Village 1-0 Goytre AFC
KoniecAFC Porth 0-6 Cardif Met University
KoniecGoytre United 1-2 Briton Ferry
KoniecCaerau Ely 3-0 Monmouth Town FC
Węgry » 1 liga » Liga węgierska
KoniecMTK Budapeszt 2-1 Gyor
KoniecHaladas 0-3 Ferencvaros
KoniecPecs 2-1 Kispest Honved
KoniecDunaujvaros Palhalma 2-3 Puskas FC Academy
KoniecDebrecen 2-0 Paks
Węgry » 2 liga » NB II
KoniecFC Ajka 3-1 Szolnok
KoniecVasas Budapeszt 2-1 Szeged 2011
KoniecKaposvar 1-1 Bekescsaba
KoniecMezokovesd SE 4-1 Cegled
KoniecGyirmot 1-0 Soroksár SC
Wenezuela » 1 liga » Liga wenezuelska Clausura
14'Trujillanos FC 0-0 Anzoategui
23:30Carabobo FC - Mineros De Guayana
23:30Real Esppor - Tachira
Wenezuela » 2 liga » Druga liga wenezuelska Clausura
22:00Policia de Lara FC - Mineros De Guayana B
22:00Estudiantes de Caracas - Margarita
Wietnam » 1 liga » Liga wietnamska
KoniecKhanh Hoa Nha Trang 1-0 TT Ha Noi
Wietnam » 2 liga » V-league 2
KoniecBinh Phuok 1-1 HP Ha Noi
KoniecDak Lak 0-3 Phu Yen
KoniecCLB TP Ho Chi Minh 2-1 Nam Dinh
KoniecCong An Nhan Dan 0-1 Hue
Wyspy Owcze » 1 liga » Liga wysp owczych
KoniecFC Suduroy 1-2 HB Tórshavn
KoniecNSI Runavik 2-1 AB Argir
Włochy » 2 liga » Serie B
KoniecTrapani 1-1 Bari
KoniecCarpi 3-0 Brescia
KoniecPescara 1-0 Modena
KoniecBologna 0-0 Spezia
KoniecCrotone 1-1 Lanciano
KoniecTernana 0-0 Perugia
Włochy » 3 liga » Lega Pro Grp A
KoniecComo 1-1 Arezzo
KoniecVenezia 1-1 Pavia
KoniecCremonese 1-1 Lumezzane
KoniecFeralpisalò 0-0 Alessandria
Włochy » 3 liga » Lega Pro Grp B
KoniecLucchese 0-2 US Ancona 1905
KoniecL´Aquila 0-2 Forlì
KoniecPontedera 2-1 Pro Piacenza
KoniecSpal 3-1 Tuttocuoio
Włochy » 3 liga » Lega Pro Grp C
KoniecMessina 1-1 Ischia Isolaverde
KoniecMatera 2-1 Benevento
KoniecCosenza 0-0 Martina
KoniecJuve Stabia 1-0 Salernitana
KoniecLupa Roma 0-0 Melfi
KoniecPaganese 0-1 Aversa
Włochy » 4 liga » Serie D Group A
KoniecVado 0-2 Lavagnese
Włochy » 4 liga » Serie D Group D
KoniecRibelle 0-0 Formigine
Zambia » 1 liga » Liga zambijska
KoniecNchanga Rangers 0-0 Lusaka Dynamos
KoniecNAPSA Stars FC 0-2 Forest Rangers
KoniecMufulira Wanderers 0-0 Green Eagles
KoniecKonkola Blades 3-0 Nkwazi
KoniecGreen Buffaloes 0-3 Zanaco
KoniecRed Arrows 1-2 National Assembly
KoniecNakambala Leopards 0-1 Power Dynamos