m.Livegol.pl
Piłka nożnaTenisKoszykówkaRęczna
SiatkówkaHokejBaseballFootball Am.
WszystkieLiveZakończone
DzisiajWczorajJutro
Polska Anglia Hiszpania
mWyniki.pl - Wyniki na żywo na komórkę
Piłka nożna » Sobota 30-04-2016
Anglia » 1 liga » Liga angielska
16:00Everton - Bournemouth
16:00Newcastle - Crystal Palace
16:00Stoke - Sunderland
16:00Watford - Aston Villa
16:00West Bromwich - West Ham
18:30Arsenal - Norwich
Hiszpania » 1 liga » Primera Division
16:00Real Sociedad - Real Madryt
18:15Atletico Madryt - Rayo Vallecano
20:30Betis - Barcelona
22:05Granada - Las Palmas
Niemcy » 1 liga » Liga niemiecka
15:30Bor. Dortmund - Wolfsburg
15:30Bayern Monachium - Bor. Monchengladbach
15:30Hannover 96 - Schalke 04
15:30Hoffenheim - Ingolstadt
15:30Mainz 05 - Hamburger SV
15:30Darmstadt - Eintracht Frankfurt
18:30Bayer Leverkusen - Hertha Berlin
Francja » 1 liga » Liga francuska Ligue 1
14:00Nantes - Nice
17:00St.Etienne - Toulouse
19:00Monaco - Guingamp
19:00Lorient - Lille
19:00Troyes - Bordeaux
19:00Caen - Bastia
19:00Reims - Montpellier
21:00Lyon - GFCO Ajaccio
Włochy » 1 liga » Liga włoska Serie A
18:00Udinese - Torino
20:45Chievo - Fiorentina
Albania » 1 liga » Liga albańska Kategoria Superiore
16:00Skenderbeu - Bylis
16:00Partizani - Terbuni Puke
16:00Laci - Vllaznia
Albania » 2 liga » 1. Division А
16:00KS Korabi - Adriatiku Mamurrasi
16:00KF Erzeni - Beslidhja Lezhe
16:00Besa - Ada Velipoje
16:00Dajti Kamze - Kastrioti
16:00Burreli - Iliria Fushe-Kruje
Albania » 2 liga » 1. Division B
16:00Shkumbini - Turbina Cerrik
16:00Sopoti Librazhd - Luftetari
16:00Pogradeci - Elbasani
16:00Din. Tirana - Butrinti Sarande
16:00Lushnja - Apolonia
Algeria » 1 liga » Liga algierska Championnat National
17:00CS Constantine - Tadjenant
17:00MO Béjaia - USM El Harrach
17:00USM Alger - ASM Oran
17:00JS Kabylie - RC Arbaa
17:00RC Relizane - JS Saoura
Anglia » 2 liga » Druga liga angielska
13:30Bolton - Hull
16:00Bristol City - Huddersfield
16:00Brentford - Fulham
16:00Ipswich - Milton Keynes Dons
16:00Leeds - Charlton
16:00Nottingham F. - Wolverhampton
16:00Reading - Preston
16:00Rotherham - Blackburn
16:00Sheffield W - Cardiff
Anglia » 3 liga » League 1
13:30Blackpool - Wigan
16:00Chesterfield - Bury
16:00Burton - Gillingham
16:00Barnsley - Colchester
16:00Coventry - Sheffield U
16:00Crewe - Doncaster
16:00Millwall - Oldham
16:00Rochdale - Swindon
16:00Scunthorpe - Port Vale
16:00Shrewsbury - Peterborough
16:00Southend - Bradford
Anglia » 4 liga » League 2
16:00Dag and Red - Crawley
16:00Carlisle - Oxford
16:00Cambridge - Plymouth
16:00Barnet - Yeovil
16:00Exeter - Morecambe
16:00Hartlepool - Portsmouth
16:00Leyton Orient - Mansfield
16:00Newport - Notts Co.
16:00Northampton - Luton
16:00Stevenage - AFC Wimbledon
16:00Wycombe - Accrington
16:00York - Bristol Rovers
Anglia » 5 liga » National League
18:30Barrow - Wrexham
18:30Cheltenham - Lincoln
18:30Bromley - Aldershot
18:30Braintree Town - Altrincham
18:30Chester - Gateshead
18:30Dover - Forest Green
18:30Halifax - Macclesfield
18:30Guiseley - Torquay
18:30Southport - Kidderminster
18:30Tranmere - Grimsby
18:30Welling - Boreham Wood
18:30Woking - Eastleigh
Anglia » 6 liga » National League North
16:00Chorley - Telford
16:00Bradford PA - Gainsborough
16:00Brackley Town - Tamworth
16:00FC United - Solihull Moors
16:00Harrogate - Corby Town
16:00Lowestoft Town - Gloucester City
16:00North Ferriby United - Alfreton
16:00Nuneaton - Hednesford
16:00Stalybridge - Boston Utd.
16:00Stockport - Curzon
16:00Worcester - AFC Fylde
Anglia » 6 liga » National League South
16:00Bath City - Margate
16:00Chelmsford - Basingstoke
16:00Ebbsfleet United - Eastbourne Borough
16:00Gosport Borough - Hayes
16:00Maidenhead U - Concord Rangers
16:00Hemel Hempstead - Whitehawk
16:00Havant - Weston Super Mare
16:00Maidstone - Bishop Stortford
16:00Oxford City - Sutton United
16:00St.Albans - Dartford
16:00Truro City - Wealdstone
Anglia » 7 liga » Northern Premier Division Playoff
16:00Salford City - Workington
Angola » 1 liga » Liga angolska Girabola
18:00CR da Caala - Progresso Sambizanga
18:00Sagrada Esperanca - Academica Petroleos do Lobito
18:00CD Huila - Primeiro de Agosto
18:00Porcelana Fc - Kuando Kubango
18:00Interclube - ASA Luanda
Argentyna » 1 liga » Primera Division
KoniecEstudiantes 0-0 Newells Old Boys
KoniecAldosivi 1-1 Union
KoniecColon 3-1 Olimpo
KoniecPatronato de Parana 2-1 Atl. Rafaela
19:00Independiente - San Lorenzo
20:00Belgrano - Quilmes
21:10River Plate - Velez Sarsfield
22:15Godoy Cruz Mza. - Arsenal S.
23:00Huracan - Racing Club
00:30Defensa y Justicia - San Martin
01:10Argentinos Juniors - Boca Juniors
Argentyna » 2 liga » Druga liga argentyńska Primera B
KoniecAlmagro 1-2 Chacarita Juniors
KoniecInstituto 0-2 Juventud Unida Universitario
KoniecIndependiente Rivadavia 0-0 Boca Unidos
20:30Crucero del Norte - Juv.Unida Gualeguaychu
21:00Sportivo Estudiantes - Deportivo Santamarina
22:00Gimnasia J - Brown de Adrogue
01:00Atletico Parana - All Boys
Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
19:05Colegiales - Dep.Espanol
20:30Deportivo Armenio - Tristan Suarez
20:30Deportivo Riestra - CA Talleres Remedios de Escalada
Argentyna » 3 liga » Federal A Zona 1
20:00Deportivo Roca - Deportivo Madryn
20:30Villa Mitre - Club Cipolletti
Argentyna » 3 liga » Federal A Zona 4
KoniecAltos Hornos Zapla 0-4 Juventud Antoniana
21:00San Lorenzo de Alem - Union Aconquija
Argentyna » 3 liga » Federal A Zona Е
21:00Deportivo San Jorge Tucuman - San Martin de Tucuman
Argentyna » 3 liga » Federal A Zona F
20:45Sol de America Formosa - Sportivo Patria
02:00Guarani Antonio Franco - CA Chaco For Ever
Argentyna » 3 liga » Federal A Zona G
23:00Sportivo Las Parejas - Defensores de Pronunciameniento
Argentyna » 4 liga » Primera C
18:00Justo Jose de Urquiza - CA San Miguel
20:30Sportivo Italiano - Argentino de Merlo
20:30Canuelas - Argentino de Quilmes
Armenia » 1 liga » Liga armeńska
15:00Alashkert FC - Banants Yerevan
15:00FC MIKA - Shirak
17:00Pyunik - Ararat
WalkowerUlisses 0-3 Gandzasar
Australia » 2 liga » New South Wales
11:00Blacktown Spartans - Manly United
11:00Bonnyrigg White Eagles - Parramatta FC
11:00Hakoah Sydney City East - Sydney Olympic
11:00Rockdale City Suns - Blacktown City Demons
Australia » 3 liga » New South Wales Premier League 2
05:00Western Sydney Wanderers FC Youth - Central Coast Mariners Academy
11:00Spirit FC - Bankstown Berries
11:00Mt Druitt Town Rangers - Macarthur Rams
11:00Northern Tigers - St George FC
11:45Sydney FC Youth - Fraser Park
Australia » 2 liga » Queensland
08:30FNQ Bulls - Brisbane Strikers
09:00SWQ Thunder - Sunshine Coast
10:30Brisbane City - Brisbane Roar NYL
11:00North Queensland Fury FC - Redlands United
Australia » 2 liga » Northern New South Wales
07:00Valentine Phoenix - Lambton Jaffas FC
10:00Hamilton Olympic - Weston Workers
Australia » 2 liga » Victorian
07:00Green Gully Cavaliers - Bentleigh Greens
07:00Melbourne Victory Youth - Melbourne Knights
11:00Hume City FC - Heidelberg United
Australia » 3 liga » Victorian Premier League One
07:00Moreland City FC - Dandenong Thunder SC
07:00Brunswick City - Bendigo City FC
07:00North Geelong Warriors - Murray United FC
07:00Dandenong City - Sunshine George Cross
07:00Eastern Lions SC - Whittlesea Ranges
07:00Melbourne City FC Youth - Nunawading City FC
07:15Box Hill United - St Albans Saints
Australia » 2 liga » Western
09:00Subiaco - Bayswater City
09:00Sorrento - Inglewood United
09:00ECU Joondalup - Balcatta
09:00Perth - Perth Glory B
09:00Stirling Lions - Floreat Athena
11:00Armadale - Cockburn City
Australia » 2 liga » Northern
11:15Casuarina - Shamrock Rovers
13:15Port Darwin - Nakara Azzurri
Australia » 2 liga » Southern
07:30Croydon Kings - North Eastern Metro Stars
07:30Adelaide Galaxy - Adelaide City
07:30West Adelaide - South Adelaide
07:30Adelaide Comets - Adelaide Blue Eagles
11:30Adelaide Raiders - Adelaide United Youth
11:30Adelaide Olympic - Campbelltown City
Australia » 3 liga » Southern State League
07:30The Cove - Sturt Lions
07:30Playford City Patriots - Cumberland United
07:30Adelaide Victory - Western Strikers
07:30Salisbury United - Modbury Jets
07:30Para Hills Knights - White City Woodville
11:30Port Adelaide Lion SC - Adelaide Hills
Australia » 2 liga » Capital
06:00AIS Canberra - Canberra Olympic
09:30Belconnen United - Tuggeranong United
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
10:00Brisbane Knights - Southside Eagles
11:00Grange Thistle - Pine Rivers United
11:00Moggill - Taringa Rovers
Australia » Rezerwy » NPL Youth Queensland
05:00SWQ Thunder U20 - Moreton Bay United U20
10:00Olympic F.C. U20 - Gold Coast City U20
Australia » Rezerwy » NPL Youth Western
06:45Perth U20 - Perth Glory U20
07:00ECU Joondalup U20 - Balcatta U20
07:00Stirling Lions U20 - Floreat Athena U20
07:00Sorrento U20 - Inglewood United U20
07:00Subiaco U20 - Bayswater City U20
09:00Armadale U20 - Cockburn City U20
Australia » Rezerwy » NPL Youth Victoria
05:00Green Gully SC U20 - Bentleigh Greens U20
05:00Melbourne Victory U20 - Melbourne Knights FC U20
08:30Hume City FC U20 - Heidelberg United U20
Austria » 1 liga » Bundesliga
16:00SV Grödig - Rapid Wiedeń
18:30Sturm Graz - Ried
18:30Kresta St. Andra - Mattersburg
18:30Adm/Modling - Altach
Austria » 3 liga » Trzecia liga austriacka Regionalliga West
16:00TSV Neumarkt - SCR Altach Ama
16:30FC Eurotours Kitzbühel - Hard
17:00Seekirchen - USC Eugendorf
17:00Schwaz - Salzburg (A)
17:30Pinzgau Saalfelden - Kufstein
19:00SC Bregenz - Dornbirn
Austria » 3 liga » Trzecia liga austriacka Regionalliga East
16:00Sollenau - Adm/Modling (A)
16:00FC Stadlau - SV Horn
17:00Ritzing - Neusiedl
Austria » 3 liga » Trzecia liga austriacka Regionalliga Middle
17:00FC Pasching - Hartberg
17:30SV Wallern - Union Gurten
Azerbejdźan » 1 liga » Liga azerbejdżanu
13:00Ganja - Ravan Baku
15:30Olimpik - Khazar Lenkoran
Azerbejdźan » 2 liga » Druga liga azerbejdżanu
12:00Bakili - Shahdag Samur
14:00Geyazan Gazakh - Mil Mugan
14:00Energetik FC - FK Baku
15:00Sharurspor - Shamkir
Belgia » 1 liga » Pro League Playoff EL grp. A
20:30Waasland - Mouscron-Peruwelz
20:30Kortrijk - St.Liege
Belgia » 1 liga » Pro League Playoff EL grp. B
18:00Mechelen - St.Truiden
18:00Charleroi - Lokeren
Belgia » 2 liga » 2. Division
20:00WS Woluwe - Patro Eisden
20:00Deinze - Union St.-Gilloise
20:00Lommel - Cercle Bruges
20:00Tubize - Dessel
20:00Roeselare - Coxyde
20:00KSK Heist - Seresien
20:00Antwerp - Eupen
20:00Virton - Lierse
Białoruś » 1 liga » Premier League
14:00Isloch - Dinamo Brest
15:00Slavia Mozyr - Lokomotiv Vitebsk
16:00Granit Mikashevichi - FK Gorodeya
17:00Torpedo Zhodino - Krumkachy Minsk
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
13:00Gomel - FC Luch Minsk
13:00Smolevichy - Gomelzheldortrans
13:00Zorka-BDU - FC Oshmyany
15:00Lida - Transmash Mogilev
15:00FC Smorgon - FC Torpedo Minsk
15:00Kommunalnik - FK Orsha
16:00Khimik Svetlogorsk - Baranovichi
Boliwia » 1 liga » Liga boliwijska - Clausura
21:00San Jose - Blooming
23:15Real Potosi - Sport Boys Warnes
Bośnia » 1 liga » Liga bośniacka
16:00Olimpik Sarajevo - Siroki Brijeg
17:00NK Mladost Doboj Kakanj - Travnik
17:00FK Velez Mostar - FK Sarajevo
17:00Radnik Bn - Rudar Prijedor
18:00Sloboda Tuzla - Drina Zvornik
20:00Borac Banjaluka - Slavija Sarajevo
Bośnia » 2 liga » Druga liga bośniacka FBiH
17:00Rudar Kakanj - FK Radnicki
17:00NK Bratstvo - Gorazde
17:00Buducnost - Capljina
17:00HNK Branitelj - GOSK Gabela
17:00Orasje - NK Novi Travnik
17:00Jedinstvo Bi - Bosna Visoko
17:00NK Podgrmec - FK Zvijezda
17:00Sloga Ljubuski - Metalleghe BSI
Bośnia » 2 liga » 1. Division RS Promotion Group
16:00FK Mladost Velika Obarska - Tekstilac Derventa
16:00FK Krupa - FK Zvijezda 09
16:00FK Borac Samac - Kozara
Bośnia » 2 liga » 1. Division RS Relegation Group
16:30Vlasenica - Drina HE Visegrad
16:30Sloboda Mrkonjic Grad - Sutjeska
16:30Sloboda Novi Grad - FK Leotar
Botswana » 1 liga » Liga botswany
15:30Centre Chiefs - Nico United
15:30Orapa United FC - Botswana Meat Commission
15:30Green Lovers - Township Rollers
15:30Motlakase - Gaborone United
20:00Miscellaneous - Galaxy
Brazylia » Puchar » Puchar Brazylii
22:00Paysandu - Independente PA
Brazylia » 1 liga » Acreano 2nd Stage
22:45Galvez EC - Rio Branco
00:45Atlético Acreano - Plácido de Castro
Brazylia » 1 liga » Baiano 1. dywizja playoff
21:00Fluminense de Feira - Juazeirense
Brazylia » 1 liga » Brasiliense Playoff
21:30Luziania - Ceilandia
Brazylia » 1 liga » Capixaba playoff
21:00Espírito Santo - Desportiva Capixaba
Brazylia » 1 liga » Maranhense playoff
21:00EC Cordino - Moto Club MA
Brazylia » 1 liga » Piauiense 2. runda
22:00River AC - Piaui
Brazylia » 1 liga » Rondoniense 2nd group stage
22:00Guajara EC - Real Desportivo Ariquemes
01:00Ji-Parana FC - Rondoniense SC
Brazylia » 1 liga » Roraimense 1st group stage
23:00Atletico Roraima - Nautico RR
01:15Sao Raimundo RR - Bare
Brazylia » 1 liga » Sergipano 2nd group stage
20:15Itabaiana - Dorense
20:15Estanciano EC - Confianca
20:15Sergipe - Sociedade Boca Junior
Brazylia » 1 liga » Tocantinense group stage
21:00Interporto - Paraiso TO
21:00Gurupi - Tocantins TO
23:00Araguaina - Ricanato
Burkina Faso » 1 liga » Liga burkina faso
18:00Etoile Filante - AJ Bobo-Dioulasso
18:00Racing Club Bobo - US Yatenga
18:00Bankuy Sport - Sonabel
18:00US Comoe - Majestic FC
18:00Bouloumpoukou FC - KOZAF FC
Bułgaria » 1 liga » Liga bułgarska
OdwołanyLitex Lovech - Lokomotiv Plovdiv
16:45Beroe - Slavia Sofia
Bułgaria » 2 liga » B Grupa
16:00Ludogorets Razgrad II - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Chile » 1 liga » Liga chilijska Clausura
KoniecUnion Espanola 1-1 Cobresal
KoniecSan Marcos 2-3 Palestino
KoniecAntofagasta 1-1 San Luis
21:00O'Higgins - Univ. Conce
21:00Universidad Catolica - Audax Italiano
21:00Colo Colo - Santiago Wanderers
Chile » 2 liga » Primera B Clausura Final Stage
21:00Iberia - Curico Unido
23:00Rangers - Puerto Montt
Chiny » 1 liga » Liga chińska
09:30Liaoning Zhongyuan - Hebei Zhongji
13:35Henan Jianye - Zhejiang Lucheng
13:35Chongqing Qiisha - Beijing Hyundai
13:35Guizhou Renhe - Shanghai Shenhua
Chorwacja » 1 liga » Liga chorwacka
15:00NK Zagreb - Slaven
19:00Dynamo Zagrzeb - Istra Pula
Chorwacja » 2 liga » Druga liga chorwacka
17:00Segesta - Imotski
17:00NK Dugopolje - Cibalia
17:00NK Zadar - Dragovoljac
17:00Rudes - HNK Gorica
Congo » 1 liga » Linafoot
15:00AS Kimbonguila - V. Club Mokanda
17:00Etoile du Congo - Jeunes Fauves
Czarnogóra » 1 liga » 1. CFL
16:30Mornar - FK Iskra
16:30Zeta - FK Lovcen
16:30Petrovac - Grbalj Radanovici
16:30Mladost Podgorica - Decic Tuzi
16:30Rudar P. - Sutjeska
18:30Buducnost P - FK Bokelj
Czarnogóra » 2 liga » Druga liga czarnogórska
16:30Jedinstvo BP - Igalo
Czechy » 1 liga » 1. Division
15:00Sigma Ołomuniec - Jablonec
15:00Liberec - Brno
15:00Pribram - Dukla Praha
15:00Slovacko - Zlin
18:15Plzen - Ostrawa
Czechy » 2 liga » FNL
10:15FK Slavoj Vysehrad - Hradec Kralove
17:00FC Vlasim - Pardubice
17:00Karvina - Sigma Olomouc B
18:00Opava - Usti nad Labem
Dania » 1 liga » Liga duńska Superligaen
16:00Hobro - SønderjyskE
Dania » Źeńska » 1 liga » 3F Ligaen Championship group
13:00Kolding B - Brøndby
Dania » Źeńska » 1 liga » 3F Ligaen Qualification group stage
13:00Næsby BK - ASA, Aarhus
13:30Team Viborg - Sundby
15:15Skovlunde - Varde
Dania » 3 liga » 2. Division Promotions Group
15:00Brabrand - HIK
15:00Aarhus Fremad - Nykøbing FC
15:00Middelfart G og BK - Brønshøj
15:00Thisted - Frem
Dania » 3 liga » 2. Division Relegation Group
15:00AB 70 - Næsby
15:00B 1908 - Odder IGF
15:00Jetsmark - Svendborg
15:00Skovbakken - B 93
Dania » 4 liga » Czwarta liga duńska Danmarksserien Grp. 1
13:00Fredensborg BI - Virum S.
13:00Kastrup B. - Jægersborg
13:00Avedøre - Vanløse
14:00FA 2000 - Søllerød-Vedbæk
14:00Ledøje-Smørum Fodbold - GVI
15:00Allerød FK - Herlev
15:00Skjold - Hillerød
Dania » Źeńska » 2 liga » 1. Division Relegation Playoff Grp. 1
12:00Damsø - Østerbro IF
Dania » 4 liga » Czwarta liga duńska Danmarksserien Grp. 2
14:00FC Sønderborg - Roskilde KFUM
15:00B 1909 - FC Sydvest
15:00Tuse IF - Varde
Dania » Źeńska » 2 liga » 1. Division Relegation Playoff Grp. 2
12:30SønderjyskE - Thisted
14:00Vorup FB - Vejlby
Dania » 4 liga » Czwarta liga duńska Danmarksserien Grp. 3
13:00Viby IF - Kjellerup
13:00Vejgaard - Aarhus Fremad II
13:30Nørresundby - Randers Freja
14:00Aabyhøj IF - AaB II
16:00Aalborg Freja - FC Skanderborg
Dania » Rezerwy » Ligaen U19
13:00AGF - Silkeborg
13:00Randers FC - Esbjerg
13:00AaB - Brøndby (Y)
13:00Vejle (Y) - FC Midtjylland
14:00OB - KB
Dania » 1 liga » Ligaen U17
13:30Farum - HB Køge (J)
14:45Haderslev (J) - Lyngby
15:15AaB - Brøndby (J)
15:15Randers FC - Esbjerg
15:15AGF - Silkeborg
15:15Vejle (J) - FC Midtjylland
16:15OB - KB
Ekwador » 1 liga » Liga ekwadorska Apertura
KoniecDep. Cuenca 1-0 LDU de Quito
21:00Delfin - Universidad Catolica
23:30Emelec - Aucas
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
15:00FC Flora Paide - Nomme JK Kalju
18:00FC Infonet - JK Sillamae Kalev
Estonia » 2 liga » Druga liga estońska Esiliiga
12:00Lootus Alutaguse - Tulevik Viljandi
12:00Levadia Tallinn II - FC Maardu
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko B
14:00Klubi 04 - FC Aaland
Finlandia » 4 liga » Kolmonen Helsinki and Uusimaa I
12:00LPS - HIFK II
Finlandia » 4 liga » Kolmonen Turku and Ahvenanmaa
14:00VG-62 - JIK
Finlandia » 4 liga » Kolmonen Northern Finland
14:30FC Santa Claus - Kajha
Finlandia » 4 liga » Kolmonen Eastern and Central Finland
13:00SJK Akatemia - Sisu-Pallo
13:00SIF - HBK
Francja » 4 liga » Czwarta liga francuska CFA Grp. A
17:00Paris Saint Germain B - AC Boulogne-Billancourt
18:00Calais - Lens B
18:00Entente SSG - Roye
18:00Wasquehal - Mantes
18:00Arras - Amiens AC
18:00CM Aubervilliers - Troyes B
18:00Dieppe - Croix
18:00Poissy - Quevilly
Francja » 4 liga » Czwarta liga francuska CFA Grp. B
15:30Le Puy - Drancy
17:00Monts Or Azergues - Sochaux B
18:00Grenoble - Moulins
18:00Jura Sud - Lyon B
18:00Sarre-Union - Mulhouse
18:00Saint Louis Neuweg - Auxerre B
18:00Lyon la Duchere - Montceau
Francja » 4 liga » Czwarta liga francuska Grp. C
16:00Nice B - Marseille B
18:00Marignane - US Le Pontet
18:00US Colomiers - SC Toulon
18:00Hyeres - Sete
18:00Monaco B - Mont-de-Marsan
19:00Pau - Martigues
20:00Rodez - Bayonne
OdwołanyARLES - Tarbes
Francja » 4 liga » Czwarta liga francuska CFA Grp. D
16:00Stade Bordelais - Viry Chatillon
18:00Fleury Merogis U.S - Lorient B
18:00St. Malo - Fontenay le Comte
18:00Nantes B - Plabennec
18:30Trelissac - Bordeaux B
18:30Concarneau - Romorantin
18:30Châteaubriant - Vitre
19:00Bergerac Perigord - Cholet
Gambia » 1 liga » Liga gambi
18:30Serrekunda United - GAMTEL
18:30Real de Banjul - Banjul Hawks
18:30Samger - Gambia Ports Authority
Gibraltar » 1 liga » Premier Division
17:00College Europa FC - Manchester United
19:30Lincoln Red Imps FC - Angels FC
Gruzja » 1 liga » Liga gruzińska
14:00Merani Martvili - Kolkheti-1913 Poti
14:00Samtredia - Dynamo Tbilisi
14:00Lanchkhuti - Chikhura
14:00Sapovnela - Dinamo Batumi
14:00FC Shukura Kobuleti - Torpedo Kutaisi
14:00Sioni Bolnisi - Tskhinvali
14:00Baia - Saburtalo
18:00Lok.Tbilisi - Dila Gori
Gruzja » 2 liga » Pirveli Liga
14:00FC Tbilisi - FC Gagra
14:00Lazika Zugdidi - Mertskhali
Hiszpania » 2 liga » Segunda Division
18:00Alcorcon - Osasuna
18:00Numancia - Almeria
18:00Huesca - Llagostera
20:15Mallorca - Alaves
Hiszpania » 3 liga » Trzecia liga hiszpańska Group I
17:00Pena Sport - Guijuelo
18:00Atletico Astorga - CD Lealtad
18:30Coruxo F.C. - Ferrol
Hiszpania » 3 liga » Trzecia liga hiszpańska Group II
16:00SD Amorebieta - Barakaldo
18:00Ebro - La Roda
18:00Arenas Getxo - Fuenlabrada
18:00Toledo - Getafe B
Hiszpania » 3 liga » Trzecia liga hiszpańska Group III
16:30UD Cornella - Villarreal B
17:00Valencia B - Badalona
Hiszpania » 3 liga » Trzecia liga hiszpańska Group IV
18:30Costa Calida - Linares Deportivo
19:00Cartagena - Murcia
Hiszpania » 4 liga » Czwarta liga hiszpańska Grp. 1
18:00CD As Pontes - RC Villalbes
Hiszpania » 4 liga » Czwarta liga hiszpańska Grp. 2
18:00UC Ceares - Urraca CF
Hiszpania » 4 liga » Czwarta liga hiszpańska Grp. 3
17:00CD Guarnizo - SD Gama
17:00UD Samano - UM Escobedo
18:00Selaya FC - Racing Santander B
18:15SD Revilla - Castro CF
19:15CD Bezana - At. Albericia
Hiszpania » 4 liga » Czwarta liga hiszpańska Grp. 4
16:15SD Deusto - Santurtzi CD
17:00Club Bermeo FT - Alaves B
17:00Zamudio SD - CD Berio FT
17:00CD Aurrera de Ondarroa - Santutxu FC
17:00Pasaia KE - CD Elgorriaga
Hiszpania » 4 liga » Czwarta liga hiszpańska Grp. 5
18:00Cerdanyola del Valles FC - CD Morell
18:15AE Prat - Santfeliuenc FC
20:00Sabadell B - Figueres
Hiszpania » 4 liga » Czwarta liga hiszpańska Grp. 6
17:00CD Acero - Muro CF
17:30Atletico Sanguntino - Crevillente
18:00UD Beniganim - CF Torre Levante
18:00Bunol - Castellon
18:00Jove Espanol - Novelda
18:00Rayo Ibense - FC Torrevieja
Hiszpania » 4 liga » Czwarta liga hiszpańska Grp. 7
18:00CD Lugo Fuenlabrada - S.S.Reyes
Hiszpania » 4 liga » Czwarta liga hiszpańska Grp. 8
17:00CF Cristo Atletico - Numancia B
17:00Marta Tormes - CD Villamuriel
17:30CD Cebrerena - Ciudad Rodrigo CF
17:30Sporting Uxama - Bembibre
18:00CD Villaralbo - Atletico Tordesillas
Hiszpania » 4 liga » Czwarta liga hiszpańska Grp. 9
18:00Guadix - UD San Pedro
18:15CD Ronda - Malaga B
18:15Antequera - Alhaurin de la Torre
Hiszpania » 4 liga » Czwarta liga hiszpańska Grp. 10
18:00Ecija - Sevilla C
Hiszpania » 4 liga » Czwarta liga hiszpańska Grp. 11
12:00Mercadal - San Rafael
16:00Ferriolense - Campos
16:30Santa Eulalia - Mallorca B
17:00UD Rotlet Molinar - Penya Ciutadella Esportiva
Hiszpania » 4 liga » Czwarta liga hiszpańska Grp. 12
17:00CD Santa Ursula - CD La Cuadra
17:45CD Union Sur Yaiza - Tenerife B
Hiszpania » 4 liga » Czwarta liga hiszpańska Grp. 13
19:00At. Pulpileno - EDMF Churra
Hiszpania » 4 liga » Czwarta liga hiszpańska Grp. 15
16:00CD Ardoi - Cortes
16:00Oberena - At. Cirbonero
17:00CD Subiza - Pamplona
17:30CD Mendi - River Ega
17:30CD Beti Onak - U. Mutilvera
17:30San Juan - CD Cantolagua
18:00Valle de Egues - CD Erriberri
18:00Huarte - CD Baztan
Hiszpania » 4 liga » Czwarta liga hiszpańska Grp. 16
18:00Pena Balsamaiso CF - At. River Ebro
18:00Haro - Oyonesa
Hiszpania » 4 liga » Czwarta liga hiszpańska Grp. 17
12:00Zaragoza B - AD Almudevar
Hiszpania » 4 liga » Czwarta liga hiszpańska Grp. 18
18:00CD Ciudad Real - Toledo B
18:15Azuqueca - Club Atlético Ibanes
Holandia » 3 liga » Topklasse Saturday
14:30Lisse - IJsselmeervogels
14:30Katwijk - GVVV Veenendaal
14:30DVS 33 - Excelsior Maassluis
14:30Capelle - SVV Scheveningen
14:30Barendrecht - SteDoCo
15:00Kozakken Boys - RVVH
15:00Spakenburg - Rijnsburgse Boys
15:00ONS Sneek - HHC
Iran » 1 liga » Pro League
15:30Foolad Khuzestan - Esteghlal Ahvaz
Irlandia » 2 liga » Druga lgia irlandska
19:30Limerick - Waterford U.
20:45Cabinteely - UC Dublin FC
Irlandia Północna » 1 liga » Liga północnej irlandii
16:00Glenovan - Linfield
16:00Coleraine - Cliftonville
16:00Carrick Rangers - Ballinamallard United
16:00Ballymena - Portadown
16:00Glentoran - Crusaders
16:00Warrenpoint Town - Dungannon Swifts
Irlandia Północna » 2 liga » Druga liga północnej irlandii
16:00Ballyclare Comrades - Institute
16:00Harland & Wolff Welders F.C. - Bangor
16:00Knockbreda - Dergview F.C
16:00Larne - Lisburn
16:00Annagh United - Donegal Celtic
16:00Ards - Loughgall
16:00Lurgan Celtic - Armagh
Ivory Coast » 1 liga » Ligue 1
16:00Yopougon FC - Stade Abidjan
16:00Moossou FC - CO Korhogo
16:00Denguele Sport - Jeunesse Abidjan
16:00SO Armee - ASEC Mimosas
16:00Sewe Sport - AS Tanda
16:00ASEC Abidjan - Africa Sports
16:00ASI D´Abengourou - Sporting Gagnoa
Izrael » 1 liga » Liga izraelska Grp. championship playoff
16:45Maccabi Haifa - Hapoel Raanana
Izrael » 1 liga » Liga izraelska spadek
19:00Hapoel Kfar Saba - Hapoel Kiryat Shmona
19:00Hapoel Acco - Maccabi Petach Tikva
19:00Hapoel Tel Aviv - Hapoel Haifa
Japonia » Źeńska » 1 liga » L1-League
06:00Iga Kunoichi - Vegalta Sendai Ladies
06:00Urawa Ladies - INAC Kobe Leonessa
06:00Parceiro Nagano - Okayama Yunogo Belle
Japonia » 1 liga » J. League 1st stage
07:00Vegalta Sendai - Sagan Tosu
08:00Kashiwa Reysol - Vissel Kobe
08:00Omiya Ardija - Kashima Antlers
11:30Albirex Niigata - Ventforet Kofu
12:00Yokohama F.Marinos - Shonan Bellmare
Japonia » Źeńska » 1 liga » L2-League
06:00Nojima Stella - Harima
07:00Cerezo Osaka Sakai - Elfen Sayama
Japonia » 4 liga » Japan Football League 1st stage
06:00Ryutsu Keizai University - FC Maruyasu Okazaki
Jordania » 1 liga » Premier League
15:30Kfarsoum 0-0 That Ras
15:30Al-Sareeh - Al-Hussein
15:30Al-Wihdat - Al-Jazeera
15:30Al-Baqa´a - Al-Faisaly
Kenia » 2 liga » Druga liga kenijska FKL Nationwide One
15:00Magongo Rangers - Kariobangi Sharks
15:00Moyas FC - Nzoia United
15:00Wazito FC - St Joseph FC
15:00Vihiga United - Kericho Zoo
15:00KCB - Palos FC
Kolumbia » 1 liga » Primera A Apertura
22:15La Equidad - Once Caldas
00:00Envigado - Millonarios
00:30Cortulua - Chico FC
02:45Santa Fe - Itagui
Kolumbia » 2 liga » Primera B
22:00Union Magdalena - Expreso Rojo
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
07:00Pohang Steelers - Jeju United
08:00Suwo S.B. - FC Seoul
09:00Jeonbuk FC - Suwon City
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge
07:00Gyeongnam FC - Bucheon FC 1995
08:00FC Anyang - Gangwon FC
08:00Korean Police FC - Seoul E-Land FC
Korea Południowa » 3 liga » Druga liga korei południowej
08:00Gangneung City - Yongin City
08:00Incheon Korail - Daejeon H & N
08:00Busan Transport Corp - Gimhae
08:00Ulsan Mipo - Mokpo City
12:00Changwon City - Cheonan City
Korea Południowa » Puchar » Cup
07:00Sunggyungwan University - Incheon University
07:00Yangpyeong - Youngnam University
07:00Kyunghee University - Konkuk University
09:00Chungju City FC - Yongin University
Krym » 1 liga » Premier League
13:00Berkut Armyansk - FC Bakhchysarai
13:00Kafa Feodosia - FC SKCHF Sevastopol
15:00Rubin Yalta - Okean Kerch
16:00FC Yevpatoria - Tavria
Lebanon » 1 liga » Liga libańska
14:30Al Egtmaaey trablos - Racing Beirut
14:30Al-Nejmeh - Safa
Lesotho » 1 liga » Premier League
15:00LCS - Liphakoe FC
15:00Mphatlalatsane - Mpharane Celtics
15:00Qalo - Linare
15:00Matlama - Lioli
Liberia » 1 liga » First Division
18:00Nimba United - LISCR FC
18:00Mighty Dragons - ELWA United
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
11:00Lokomotyvas Radviliskis - Baltija Panevezys
12:00Nevezis - FK Krazante Kelme
13:00Dainava Alytus - FK Palanga
17:00Hegelmann Litauen - Banga Gargzdai
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
12:00FK Spartaks - Rigas Futbola skola
14:00FK Jelgava - Daugava Daugavpils 2
16:00Ventspils - FS Metta/LU
18:00L. Metalurgs - FC Caramba Riga
Lotwa » 2 liga » Druga liga łotewska
12:00JDFS Alberts - Saldus
13:00RTU FC - FK Tukums 2000
13:00SK Babite - Smiltene
13:00Auda - Ogres / FK33
14:00Rezekne/BJSS - Valmieras FK
18:00FC Skonto Riga - FK Jēkabpils/JSC
Luksemburg » 1 liga » National Division
18:00Alliance Luxembourg - Rumelange
18:00Una Strassen - Jeunesse Esch
18:00Fola - Dudelange
18:00Wiltz 71 - Progrès Nidderkuer
18:30Victoria Rosport - RM Hamm Benfica
19:00Deiferdang03 - Etzella Ettelbruck
19:15US Mondorf les Bains - Grevenmacher
Luksemburg » 2 liga » Promotion D'Honneur
18:00FF Norden 02 - Union Remich / Bous
18:00Kaerjeng - Union 05
18:00Erpeldange - Monnerech
18:00Avenir Beggen - US Sandweiler
18:00Swift Hesperange - Union Titus Petange
18:00Mamer - Jeunesse Canach
18:00FC Rodange 91 - US Hostert
Macedonia » 1 liga » Liga macedońska
16:00FK Korzo - Rabotnicki
16:00FK Sileks - Vardar Skopje
16:00Shkendija 79 - Bregalnica Stip
16:00Fk Metalurg Skopje - Fk Turnovo
Macedonia » 2 liga » Druga liga macedońska
16:00Pelister - Miravci
16:00FK Gorno Lisice - FC FK Rinija Gostivar
16:00Treska - Vrapchishte
16:00Teteks - FK Skopje
16:00Pobeda - Ljubanci
Malta » 1 liga » Premier League 2nd stage
16:00Valletta - Hibernians
Maroko » 1 liga » Liga marokańska
17:00RSB Berkane - RCA Casablanca
18:00OCK Khouribga - CR Al Hoceima
18:00El Jadida - MAS Fes
20:00Ittihad Tanger - KAC Kenitra
Maroko » 2 liga » Elite 2
17:00ASS Sale - JSK Chabab Kasba Tadla
17:00USM Ait Melloul - Widad Temara
17:00Tihad Twmara - Olympique Dcheira
17:00IZK Khemisset - CODM Meknes
17:00Chabab Atlas Khenifra - Widad Fez
17:00JSM Laayoune - Rajaa Beni Mellal
17:00Racing de Casablanca - Youssoufia Berrechid
17:00Olympique de Marrakech - Rachad Bernoussi
Martinique » 1 liga » Liga wyspy martynika
02:00RC Rivière-Pilote - Good Luck
22:00Essor-Préchotain - Samaritaine
22:00CS Case-Pilote - Aiglon
22:00Excelsior - US Marinoise
22:00New Star - Golden Star
01:00Golden Lion de Saint Joseph - Club Franciscain
01:00Club Colonial Fort de France - Emulation
Mauritius » 1 liga » Premier League
13:30Rivière du Rempart - Port-Louis 2000
13:30Sodnac Quatre-Bornes United - Petite Rivière Noire
13:30Curepipe Starlight - Cercle de Joachim SC
13:30La Cure Sylvester - Pamplemousses
13:30Chamarel FC - Grande Riviere Wanderers
Meksyk » 1 liga » Liga meksykańska Clausura
KoniecGallos Blancos 2-1 Pumas
PrzerwaTijuana 0-0 Puebla
00:00CF America - Monterrey
02:00Tigres - Veracruz
03:06Leon - Pachuca
03:30Morelia - Santos
04:00Jaguares - Atlas
Meksyk » 3 liga » Segunda Division - Liga Premier Clausura Final Stages
17:00Pumas UNAM II - Tigres II
00:00CD Guadalajara Chivas II - Santos II
Międzynarodowe » Puchar » CFU Club Champions Cup playoff
02:00Don Bosco SC - Central FC
Mołdawia » 1 liga » Liga mołdawska
15:00FC Academica - FC Viitorul
15:00CS Petrocub - Saxan Ceadir-Lunga
Mołdawia » 2 liga » Druga liga mołdawska
15:00FC Prut Leova - CSCA Buiucani
15:00FC Victoria Bardar - FC Sheriff II
15:00Zimbru II - CF Ungheni
Niemcy » 2 liga » Druga liga niemiecka
13:00Braunschweig - Nurnberg
13:00Gr.Furth - FC Heidenheim
Niemcy » 3 liga » Trzecia liga niemiecka
14:00Dynamo Drezno - Aue
14:00Osnabruck - Werder Brema II
14:00St.Kickers - Halle
14:00Aalen - Mainz 05 II
14:00Hansa Rostock - RW Erfurt
14:00Cottbus - Würzburger Kickers
14:00Magdeburg - Sonnenhof Großaspach
14:00Kiel - Stuttgart II
Niemcy » 4 liga » Czwarta liga niemiecka zachód
14:00Schalke 04 II - LR Ahlen
14:00Velbert - SV Rodinghausen
14:00Sportfreunde Lotte - Oberhausen
14:00Viktoria Koln 1904 - SC Wiedenbrück
Niemcy » 4 liga » Czwarta liga niemiecka północ
13:00Wolfsburg II - TSV Schilksee
14:00Cloppenburg - Goslarer SC
14:00Eintracht Norderstedt - Lubeck
18:00Meppen - St.Pauli II
Niemcy » 4 liga » Regionalliga Southwest
14:00Bahlinger SC - Homburg
14:00Elversberg - SV Spielberg
14:00Saar 05 Saarbrucken - Pirmasens
14:00Eintracht Trier - Freiburg II
14:00SpVgg Neckarelz - Kick. Offenbach
14:00FCA Walldorf - Hessen Kassel
Niemcy » 4 liga » Regionalliga Bayern
14:00Unterhaching - Nürnberg II
14:00TSV Rain/Lech - FC Amberg
Niemcy » 4 liga » Regionalliga Northeast
13:30TSG Neustrelitz - ZFC Meuselwitz
13:30Hertha Berlin II - BFC Viktoria 89
13:30RasenBallsport Leipzig ll - FC Schonberg
Niemcy » 5 liga » Piąta liga niemiecka Oberliga Hamburg
14:00SV Rugenbergen - HSV Barmbek-Uhlenhorst
14:00Meiendorfer SV - Altonaer FC 93
14:00TSV Buchholz - SV Curslack-Neuengamme
15:00VfL Pinneberg - SV Halstenbek-Rellingen
15:00SV Lurup - Condor Hamburg
Niemcy » 5 liga » Piąta liga niemiecka Oberliga Bremen
15:30VfL Bremen - Werder Bremen III
Niemcy » 5 liga » Piąta liga niemiecka Oberliga Niedersachsen
15:00Arminia Hannover - TuS Lingen
16:00SSV Jeddeloh - Spelle-Venhaus
16:00VfL Bückeburg - Osnabrück II
Niemcy » 5 liga » Piąta liga niemiecka Baden-Wurttemberg
15:00Freiburger FC - FSV Hollenbach
15:30Nottingen - FV Ravensburg
15:30Freiberg - SV Oberachern
15:30FC 08 Villingen - SV Sandhausen ll
15:30SC Pfullendorf - Kehler FV
15:30TSG Balingen - FSV 08 Bissingen
Niemcy » 5 liga » Oberliga Bayern South
14:00TSV Landsberg - FC Unterfohring
14:00TSV Dachau - DJK Vilzing
14:00BCF Wolfratshausen - SpVgg Hankofen-Hailing
14:00FC Pipinsried - SV Pullach
14:00TSV Schwabmunchen - SV Kirchanschoring
15:00VfR Garching - TSV Kottern
15:30FC Sonthofen - SV Heimstetten
16:00TSV Bogen - 1860 Rosenheim
18:00SV Erlbach - SpVgg Ruhmannsfelden
Niemcy » 5 liga » Oberliga Bayern North
14:00SpVgg Bayern Hof - Wurzburg
14:00VfB Eichstatt - SpVgg Weiden
15:00VfL Frohnlach - Regensburg II
15:00FC Sand - SV Seligenporten
16:00SV Erlenbach - Eintracht Bamberg
Niemcy » 5 liga » Oberliga Mittelrhein
18:00VfL Alfter - TSC Euskirchen
Niemcy » 5 liga » Piąta liga niemiecka Hessen
15:00Buchonia Flieden - Eschborn
15:00TSV Lehnerz - SC Viktoria 06 Griesheim
15:00Sportfreunde Seligenstadt - Fulda
15:00Eintracht Stadtallendorf - FSC Lohfelden
15:00KSV Baunatal - OSC Vellmar
15:00Bayern Alzenau - SpVgg 1922 Hadamar
Niemcy » 5 liga » Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
14:00Wirges - FC Karbach
OdwołanySVN 1929 Zweibrücken - Neunkirchen
15:30Hertha Wiesbach - TSV Schott Mainz
15:30SpVgg Burgbrohl - SV Rochling
15:30Pirmasens II - FSV Jaegersburg
15:30SV Mehring - Koblenz
Niemcy » 5 liga » Oberliga Niederrhein
15:00SW Essen - Duisburg II
Niemcy » 5 liga » Piąta liga niemiecka Piąta liga niemiecka NOFV-Nord
14:00SV Lichtenberg 47 - BSV Hurturkel Berlin
14:001. FC Frankfurt - Germania Schoneiche
14:00SV Altludersdorf - FC Anker Wismar
14:00FC Neubrandenburg 04 - FC Strausberg
Niemcy » 5 liga » Piąta liga niemiecka NOFV-Sud
14:00Union Sandersdorf - SSV Markranstädt
14:00Carl Zeiss Jena - Cottbus II
14:00L. Leipzig - Einheit Rudolstadt
Niemcy » 5 liga » Oberliga Westfalen
15:00Eintracht Rheine - Hammer SpVgg
15:30ASC Dortmund - Siegen
16:00SpVgg Erkenschwick - SuS Neuenkirchen
16:30SC Paderborn 07 II - TSV Marl-Hüls
17:30SC Roland Beckum - FC Gutersloh
18:00Lippstadt - TuS Ennepetal
18:00SV Schermbeck - Bielefeld II
Niemcy » 5 liga » Piąta liga niemiecka Oberliga Schleswig-Holstein
14:00TSB Flensburg - TSV Altenholz
16:00SV Henstedt-Ulzburg - Heider SV
Nigeria » 1 liga » Professional Football League
18:00Ikorodu United - Heartland Owerri
20:00MFM FC - Akwa United
Norwegia » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga norweska
13:00Trondheims-Orn - Avaldsnes
14:30Roa - Arna-Bjørnar
15:00Kolbotn - Vålerenga
16:00Sandviken - Klepp
18:00Team Strommen - Stabæk
Norwegia » 1 liga » Liga norweska
15:30Lillestrøm - Vålerenga
18:00Molde - Aalesund
Norwegia » Źeńska » 2 liga » Źeńska druga liga norweska
12:00Åsane - Raufoss
13:00Byåsen - Linderud
13:00Kongsvinger - Lyn Fotball
Norwegia » 2 liga » 1. Divisjon
15:30Fredrikstad - Sandefjord
Norwegia » 3 liga » 2. Divisjon avd. 1
16:00Harstad - Oppsal
16:30Ullern - Mo
Norwegia » 3 liga » 2. Divisjon avd. 2
16:00Nybergsund - Hønefoss
16:00Nardo - Byåsen
16:00Tynset - Strindheim
16:00Elverum - Hamarkameratene
16:00Brattvag - Brumunddal
Norwegia » 3 liga » 2. Divisjon avd. 3
14:00Vard Haugesund - Floro
14:00Stord/Moster - Lorenskog
16:00Frigg - Nest Sotra
16:00Fana - Sola
Norwegia » 3 liga » 2. Divisjon avd. 4
14:00Arendal Fotball - Bærum
16:00Pors Grenland - Moss
16:00Vindbjart - Flekkeroy
16:00Asker - Fram Larvik
Norwegia » 4 liga » 3. Divisjon avd. 1
16:00Ås - Nordstrand
16:00Trosvik - Kråkerøya
Norwegia » 4 liga » 3. Divisjon avd. 2
16:00Lommedalen - Skjetten
16:00Hasle/Løren - Grei
Norwegia » 4 liga » 3. Divisjon avd. 3
16:00Sander - Fu/Vo
16:00Gran IL - Ardal
16:00Hauerseter - SAFK Fagernes
16:00Skedsmo - Hallingdal FK
Norwegia » 4 liga » 3. Divisjon avd. 4
16:00Åssiden - Ready
Norwegia » 4 liga » 3. Divisjon avd. 5
16:00Express - Eiger
Norwegia » 4 liga » 3. Divisjon avd. 6
14:00Brodd - Odda
Norwegia » 4 liga » 3. Divisjon avd. 7
14:00Øystese - Lyngbo
14:00Tertnes - Os
15:30Gneist - Austevoll
16:00Arna-Bjørnar - Vestsiden-Askøy
Norwegia » 4 liga » 3. Divisjon avd. 8
15:00Traff - Kristiansund FK
15:00Herd - Sogndal 2
16:00Fjøra - Stryn
16:00Rollon - Surnadal
Norwegia » 4 liga » 3. Divisjon avd. 9
16:00Eidsvold TF - Redalen
16:00FF Lillehammer - Sverresborg
16:00Kattem - Trygg/Lade
Norwegia » 4 liga » 3. Divisjon avd. 10
16:00Buvik - Rorvik
16:00Verdal - Tiller
16:00NTNUI - Namsos
Norwegia » 4 liga » 3. Divisjon avd. 11
12:00Mosjøen - Medkila
12:00Mjolner - Sandnessjøen
13:00Melbo - Stålkam.
16:00Lofoten - Sortland IL
Norwegia » 4 liga » 3. Divisjon avd. 12
14:00Skjervøy - Kirkenes
15:00Bossekop - Bjørnevatn
15:00Salangen - Ishavsbyen
Nowa Zelandia » 2 liga » Premier League South
04:45Otago University - Roslyn Wakari
04:45Northern - Mosgiel
04:45Dunedin Technical - Caversham
Nowa Zelandia » 2 liga » Premier League North
04:45Melville United - Central United
05:00Forrest Hill-Milford - Tauranga City United
05:00Three Kings United - Eastern Suburbs
05:00Bay Olympic - Hamilton Wanderers
05:00Birkenhead United - Onehunga Sports
07:30Western Springs - Glenfield Rovers
Nowa Zelandia » 2 liga » Premier League Central
04:30Stop Out - Wellington United
05:00Lower Hutt City - Miramar Rangers
07:30Wairarapa United - Western Suburbs
07:45Wellington Olympic - Petone
04:00Napier City Rovers - Marist Palmerston North
Nowa Zelandia » 2 liga » Premier League Mainland
03:00Cashmere Technical - Nelson Suburbs
03:00Halswell United - Ferrymead Bays
05:00Western - FC Twenty 11
Paragwaj » 1 liga » Liga paragwajska Apertura
KoniecNacional 0-1 Deportivo Capiata
23:00Rubio Nu - General Caballero
00:00Guarani - Club River Plate
01:10Sol de America - Cerro Porteno
Peru » 1 liga » Primera Division - Apertura
19:30Inti Gas Deportes - Sport Huancayo
22:00CD UT Cajamarca - Juan Aurich
03:00Alianza Lima - Real Garcilaso
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
22:00Sport Boys - Union Huaral
22:30Deportivo Coopsol - Carlos A. Mannucci
22:30Sport Ancash - Academia Cantolao
Polska » 1 liga » Ekstraklasa Relegation Group
18:00Termalica B-B Nieciecza - Górnik Łęczna
20:30Korona Kielce - Wisła Kraków
Polska » 2 liga » Pierwsza liga polska
16:00MKS Kluczbork - Sandecja Nowy Sącz
18:00Pogoń Siedlce - GKS Bełchatów
18:00Arka Gdynia - Olimpia Grudziądz
18:00Zawisza Bydgoszcz - Chojniczanka Chojnice
WalkowerChrobry Głogów 3-0 Dolcan Ząbki
Polska » 3 liga » 2. Division
16:00Olimpia Zambrow - Kotwica Kołobrzeg
OdwołanyOlimpia Zambrow - Widzew Łódź
17:00Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom
18:00GKS Tychy 71 - KS Legionovia Legionowo
18:00Polonia Bytom - Gryf Wejherowo
WalkowerWisła Puławy 3-0 Okocimski KS Brzesko
19:00Znicz Pruszków - Raków Częstochowa
19:00Stal Mielec - Nadwiślan Góra
Polska » Oświęcim
00:00Korona Harnęże - Lks Piotrowice
00:00Głębowice - Pogórze Gierałtowice
00:00Bulowice Bulowice - Poręba Wielka
00:00Zaborzanka Zaborze - Puls Broszkowice
00:00Sygnał Włosienica - Solavia Grojec
Portugalia » 1 liga » Primeira Liga
17:00Tondela - Rio Ave
17:00Belenenses - P.Ferreira
19:30FC Porto - Sporting CP
Portugalia » 2 liga » Druga liga portugalska
12:15Olhanense - Freamunde
17:00Braga B - Benfica B
17:00Vitoria de Guimaraes B - Sp.Covilha
17:00Leixoes - Famalicao
17:00Viseu - Feirense
17:00Varzim - Mafra
17:00Penafiel - Oriental
17:00Atletico - Santa Clara
17:00Aves - Gil Vicente
17:00Oliveirense - Portimonense
17:00Chaves - Farense
Portugalia » 3 liga » Campeonato de Portugal - Promotion grp. North
17:00Vizela - Gondomar
17:00Braganca - FC Pedras Rubras
17:00AD Fafe - Vilaverdense FC
17:00Anadia - Estarreja
Portugalia » 3 liga » Campeonato de Portugal - Promotion grp. South
17:00Benfica Castelo Branco - Praiense
17:00Cova da Piedade - SC Angrense
17:00U.Leiria - Moura Atletico Clube
17:00S.U. 1º de Dezembro - Casa Pia
Portugalia » 3 liga » Campeonato Nacional de Seniores - Relegation grp. A
16:00SC Mirandela - CCD Minas Argozelo
16:00Vianense - Pedras Salgadas
16:00Camacha - AD Limianos
17:00Neves FC - Maritimo B
Portugalia » 3 liga » Campeonato de Portugal - Relegation grp. B
17:00Aroes - Varzim B
17:00Mondinense FC - Felgueiras 1932
17:00ARS Martinho - GDU Torcatense
17:00Trofense - AD Oliveirense
Portugalia » 3 liga » Campeonato de Portugal - Relegation grp. C
17:00Coimbroes - Sousense
17:00Tirsense - Salgueiros
17:00Cinfaes - Sobrado
17:00Amarante FC - Vila Real
Portugalia » 3 liga » Campeonato de Portugal - Relegation grp. D
17:00SC Bustelo - Lourosa
17:00Lusitano FC - Gafanha
17:00CD Oliveira de Frades - FC Cesarense
17:00Mortagua FC - Sanjoanense
Portugalia » 3 liga » Campeonato de Portugal - Relegation grp. E
17:00Academica Coimbra SF - AD Nogueirense
17:00SC Sabugal - Operario
17:00Oliv.Hospital - Sporting Ideal
17:00Pampilhosa - Tourizense
Portugalia » 3 liga » Campeonato de Portugal - Relegation grp. F
17:00Aguias Moradal - Sertanense
17:00Naval - Alcanenense
17:00GD Peniche - FC Crato
17:00Caldas - Vitoria de Sernache
Portugalia » 3 liga » Campeonato de Portugal - Relegation grp. G
17:00Atletico Malveira - Real SC
17:00Sacavenense - Torreense
17:00GD Coruchense - Electrico
17:00Sintrense - Loures
Portugalia » 3 liga » Campeonato de Portugal - Relegation grp. H
17:00Pinhalnovense - Barreirense
17:00Reguengos Monsaraz - Juv. Evora
17:00Louletano - SR Almancilense
17:00Lusitano VRSA - FC Castrense
Rosja » 1 liga » Liga rosyjska
18:30Lok. Moscow - Spartak Moskwa
Rosja » 3 liga » PFL Zone East
WalkowerLokomotiv Chita 3-0 Metallurg Novokuznetsk
Rosja » 3 liga » PFL Zone West
13:00Kolomna - Strogino
14:00FC Dinamo St Petersburg - Solaris Moscow
14:00Domodedovo Moscow - Volga Tver
15:00Torpedo Vladimir - Karelia Petrozavodsk
16:00Khimki - FC Dolgoprudny
16:00Tekstilshchik - Znamya
16:00Spartak Kostroma - Pskov 747
RPA » 1 liga » Liga Republiki Południowej Afryki
15:00Lamontville Golden Arrows - Free State Stars
15:00Bay United - Mpumalanga Black Aces
18:00Bidvest Wits - Chippa United
20:15Sundowns FC - Kaizer Chiefs
RPA » 2 liga » National First Division
15:00Moroka Swallows - Vasco da Gama
15:00Black Leopards - AmaZulu
15:00African Warriors - Santos
15:00Milano United - Mbombela United
15:00Sivutsa Stars FC - Baroka FC
15:00Mthatha Bucks - Cape Town All Stars
Rumunia » 1 liga » Liga I Relegation Group
16:00CSM Lasi - Petrolul Ploiesti
18:30CFR Cluj - ACS Recas
Rumunia » 2 liga » Liga II Serie A relegation group
10:00Gloria Buzau - Neamt
Rumunia » 2 liga » Liga II Serie B promotion group
10:00Baia Mare - UTA Batrana Doamna
11:00Dacia Mioveni - FC Brasov
13:30Gaz Metan Medias - Chindia Targoviste
Rumunia » 2 liga » Liga II Serie B relegation group
10:00FC Olimpia Satu Mare - Unirea Tarlungeni
10:00Universitatea Cluj - AS Damila Maciuca
Rwanda » 1 liga » Liga rwandy
15:30Rwamagana City - APR FC
15:30AS Kigali - Muhanga
15:30Gicumbi FC - Etincelles FC
15:30Sunrise FC - Mukura Victory
15:30Marines FC - Kiyovu Sport
15:30Rayon Sport - Police FC
15:30Musanze FC - Espoir FC
15:30Amagaju - Bugesera
Senegal » 1 liga » Liga senegalska
18:00Niary Tally - Guédiawaye FC
19:00Diambars - Stade de Mbour
19:00ASC SUNEOR - Ndiambour
20:00Diaraf - Gorée
Serbia » 2 liga » Druga liga serbska
16:30Celavero - FK Donji Srem
16:30Loznica - Indjija
16:30Proleter - Kolubara
16:30Dinamo Vranje - FK Zemun
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
13:30Tampines Rovers FC - Singapore Armed Forces FC
14:15Brunei DPMM - Geylang United FC
St. Kitts and Nevis » 1 liga » SKNFA League
23:30Rivers FC - Bath United
02:00St. Pauls United - Cayon
Sudan » 1 liga » Premier League
19:00Al Amir - Hilal Al-Fasher
Szkocja » 1 liga » Premiership
13:30Hearts - Celtic
16:00Hamilton - Kilmarnock
16:00Aberdeen - Motherwell
16:00Partick T. - Inverness
16:00Ross County - St.Johnstone
Szkocja » 3 liga » League One
16:00Forfar - Brechin
16:00Dunfermline - Peterhead
16:00Ayr - Airdrie
16:00Stenhousemuir - Albion R.
16:00Stranraer - Cowdenbeath
Szkocja » 4 liga » League Two
16:00Annan Athletic - Queens Park
16:00Clyde - Stirling A.
16:00East Fife - East Stirling
16:00Elgin - Arbroath
16:00Montrose - Berwick
Szkocja » 5 liga » Highland League
16:00Fort William - Fraserburgh
Szwajcaria » 1 liga » Liga szwajcarska
17:45Grasshoppers - Young Boys
20:00Basel - Sion
Szwajcaria » 2 liga » Druga liga szwajcarska
17:45Winterthur - Aarau
17:45Wohlen - Xamax
Szwajcaria » 3 liga » Erste Liga Promotion
15:00Sion II - Rapperswil
16:00Breitenrain - Basel II
16:00FC Koniz - Old Boys
16:00Tuggen - St. Gallen II
16:00FC Zurich II - Cham
18:00Etoile Carouge - Kriens
18:30YF Juv Zurych - SC Bruhl
Szwajcaria » 4 liga » Trzecia liga szwajcarska Grp. 1
16:00Team Vaud U21 - Bavois
16:30Martigny - Yverdon
17:00FC Azzurri 90 - Dudingen
17:00Echallens - La Chaux-de-Fonds
17:00Signal FC Bernex-Confignon - Naters
18:00Terre Sainte - Grand-Lacy
18:00Fribourg - FC Stade Lausanne-Ouchy
Szwajcaria » 4 liga » Trzecia liga szwajcarska Grp. 2
16:00Solothurn - FC Bern
16:00Schotz - Luzern II
16:00Zug - FC Muri
17:00Buochs - Delemont
Szwajcaria » 4 liga » Trzecia liga szwajcarska Grp. 3
16:00Baden - Grasshoppers II
16:00FC Balzers - FC Seuzach
16:00FC United Zurich - Mendrisio-Stabio
17:00FC Wettswil-Bonstetten - Locarno
17:00FC Gossau - FC Dietikon
Szwecja » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga szwedzka
14:00Kvarnsvedens IK - Kopparbergs/Göteborg
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
15:00Degerfors - Åtvidaberg
15:00Gais - Orgryte
16:00Varbergs BoIS FC - IK Frej
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
15:00Tegs SK - Umeå
16:00Akropolis IF - IK Sleipner
16:00Nykoping - BK Forward
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka południe
14:00KSF Prespa Birlik - IK Oddevold
16:00Tvaakers IF - Mjallby
Szwecja » 4 liga » 2. Division Norra Goetaland
14:00Kortedala IF - Lidkopings FK
16:00Stenungsunds IF - Oerebro Syrianska IF
16:00Karlstad BK - IFK Uddevalla
16:00IFK Kumla - Skovde AIK
Szwecja » 4 liga » Czwarta liga szwedzka Norrland
13:00Hudiksvalls ABK - Friska Viljor
13:00Moron BK - IFK Timrå
14:00Ange IF - Boden
16:00IFK Harnosand - Strömsbergs IF
Szwecja » 4 liga » 2. Division Soedra Svealand
13:00Smedby AIS - Huddinge IF
16:00Syrianska Botkyrka IF - Motala AIF FK
16:00Vimmerby IF - IFK Aspudden-Tellus
16:00Betnahrin Suryoye IK - FC Linkoping City
Szwecja » 4 liga » Czwarta liga szwedzka Norra Svealand
13:00Sollentuna Utd - Vasterås IK
14:00Haabo FF - Skiljebo SK
14:00Karlbergs BK - Gamla Upsala
15:00IK Franke - BKV Norrtalje
Szwecja » 4 liga » 2. Division Vaestra Goetaland
13:00Lindome GIF - Helsingborgs Sodra
14:00Tenhults IF - Höganäs BK
14:00Vinbergs IF - Laholms FK
15:00Halmia - Assyriska BK
15:00Eskilsminne IF - Ullareds IK
15:00Dalstorps IF - Hogaborg
Szwecja » 4 liga » 2. Division Soedra Goetaland
13:00Torns IF - IFK Berga
14:00Kvarnby IK - Hässleholms IF
Słowacja » 1 liga » Super Liga
19:00Podbrezova - Ruzomberok
19:00Zemplin Michalovce - FK Senica
20:00Zlate Moravce - D.Streda
Słowacja » 2 liga » 2. Liga Promotion Group
16:00Liptovsky Mikulas - SKF Sered
16:00Lokomotiva Zvolen - Zilina B
OdwołanyPresov - FK Borcice
Słowacja » 2 liga » 2. Liga Relegation Group
16:00Duslo Sala - Nove Mesto
16:00Sobota - FK Poprad
16:00Teplicka nad Vahom - Haniska
Słowenia » 1 liga » Prva Liga
16:55NK Celje - Maribor
19:00Domzale - NK Krka
Słowenia » 2 liga » Druga liga słoweńska
17:00NK Dob - Radomlje
17:00NK Verzej - Tolmin
17:00AH Mes Tech - Zarica Kranj
Tajlandia » 1 liga » Liga tajlandzka
13:00Nakhon Ratchasima FC - Sukhothai FC
13:00Chula United - PEA
14:00Bangkok Glass - Rajnavy Rayong
14:00Ratchaburi FC - Bangkok University
15:00Osotspa M-150 - Suphanburi FC
Tajlandia » 2 liga » 1. Division
13:00Prachuap FC - Bangkok FC
13:00Nakhon Pathom - Khonkaen United FC
Tanzania » 1 liga » Liga tanzańska
15:00Toto Africa - Young Africans
15:00African Sports - Coastal Union
15:00Mwadui - Stand United
15:00Mtibwa Sugar - Mbeya City
15:00Prisons SC - JKT Ruvu Stars
15:00JKT Mgambo - JKT Ruvu Stars
Turcja » 1 liga » Super Lig
12:30Genclerbirligi - Buyuksehir
15:00Eskisehirspor - Trabzonspor
18:00Besiktas - Kayserispor
Turcja » 2 liga » 1. Lig
12:30Giresunspor - Trabzon Karadenizspor
15:00Erciyesspor - Demirspor
15:00Goztepe - Gaziantep BB
18:00Karabukspor - Elazigspor
Turcja » 3 liga » 2. Lig - Red group
14:30Tepecik Belediyespor - Fatih Karagumruk
14:30Tokatspor - Keciorengucu
14:30Tarsus - Kartalspor
14:30Manisaspor - 4 Eylül Belediye Sivas
14:30Ankara Demirspor - Gumushanespor
14:30Diyarbakir BB - Aydinspor
14:30Tuzlaspor - Ankaragucu
14:30Eyupspor - Inegolspor
14:30Korfez Belediyespor - Bucaspor
Turcja » 3 liga » 2. Lig - White group
14:30Orduspor - Bayrampasa
14:30Genclerbirligi Asasspor - Bugsasspor
14:30Pendikspor - Pazarspor
14:30Konya Sekerspor - Kirklarelispor
14:30Bandirmaspor - Umraniyespor
14:30Nazilli Belediyespor - Hatayspor
14:30Kahramanmaraspor - Sariyer
14:30Anadolu Uskudar 1908 - Menemen Belediyespor
14:30Istanbulspor - Fethiyespor
Turcja » 4 liga » 3. Lig Grp. 1
14:30Silivrispor - Maltepespor
14:30Arsinspor - Altay
14:30Trabzon Duzyurtspor - Tire 1922 Spor
14:30Erzurum BB - Turgutluspor
14:30Bursa Niluferspor - OYAK Renaultspor
14:30Kirikhanspor - Kozan Belediyespor
14:30Kizilcabolukspor - Cizrespor
14:30Duzcespor - Tekirdagspor
14:30Erzin Belediyespor - Zonguldak Komurspor
Turcja » 4 liga » 3. Lig Grp. 2
14:30Etimesgut Belediyespor - Payas Belediyespor 1975
14:30Ankara Adliyespor - Diyarbakirspor
14:30Sakaryaspor - Sancaktepespor
14:30Manisa Buyukşehir Belediyespor - Gaziosmanpasa
14:30Tekirova Belediye - Ayvalikgucu Belediyespor
14:30Sultanbeyli Belediyespor - Denizli Belediyespor
14:30Orhangazispor - Kahramanmaras Belediyespor
14:30Zara Belediyespor - Yomraspor
14:30Bodrumspor - Ofspor
Turcja » 4 liga » 3. Lig Grp. 3
14:30Bayburt Genclikspor - Darica G.Birligi
14:30Golcukspor - Nigde Belediyespor
14:30Erzincan Refahiyespor - Beyelerbeyi A.S.
14:30Corum Belediyespor - Celykspor
14:30Belediye Vanspor - Manavgat Evrensekispor
14:30Bergama Belediyespor - Tavsanli Belediyespor
14:30Batman Petrolspor - Dardanelspor
14:30Cine Madranspor - Yeni Belediyespor
Uganda » 1 liga » Liga ugandy
15:00The Saints FC - JMC FC
15:00Express SC - Bright Stars FC
15:00Bidco FC - SC Villa
Ukraina » 1 liga » Liga ukraińska
13:00Zakarpattia - Zorya
16:00Vorskla - Karpaty
WalkowerMet. Zaporizhia 0-3 Chernomorets
OdwołanyDnipro - Met. Donetsk
18:30Metalist - Olimpik Donetsk
18:30Dnipro - Stal Dneprodzhezhinsk
Ukraina » 2 liga » Druga liga ukraińska
WalkowerPoltawa 3-0 Niva
15:00FC Avanhard Kramatorsk - Helios Kharkiv
Urugwaj » 1 liga » Primera Division Clausura
KoniecEl Tanque Sisley 0-2 Juventud de las Piedras
KoniecPenarol 1-0 Liverpool P.
15:30River Plate - Cerro
18:00Fenix - Montevideo Wanderers
20:30Defensor Sporting - Plaza Colonia
00:00Sud America - Nacional
Urugwaj » 2 liga » Driga liga urugwajska Clausura
20:00Atenas - Miramar Misiones
20:00Cerro Largo - Progreso
USA » 1 liga » Liga amerykańska MLS
KoniecMetroStars 4-0 FC Dallas
22:00New York City FC - Vancouver Whitecaps
22:00Seattle Sounders FC - Columbus Crew
22:00Montreal Impact - Colorado Rapids
22:00Philadelphia Union - San Jose Earthquakes
23:00Chicago Fire - DC United
01:30New England Rev. - Orlando City
03:30Real Salt Lake - Houston 1836
USA » Źeńska » 1 liga » NWSL
KoniecWestern New York Flash 0-3 Washington Spirit
KoniecHouston Dash 0-0 Sky Blue FC
USA » 2 liga » NASL Spring Season
20:00Ottawa Fury - Miami FC
01:00Miami FC Blues - Tampa Bay Rowdies
02:00Rayo OKC - Indy Eleven
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
14:00Metallurg Bekobod - Qo´qon 1912
14:30Sogdiyona Jizzax - Mashal Muborak
15:00Navbahor Namangan - Obod
15:00Neftchi Fargona - Shortan Guzor
16:00Qizilqum Zarafshon - Buxoro
Uzbekistan » 2 liga » 1. Division
12:00Pakhtakor 2 - Mash´al Akademiya
12:00NBU-Osiyo - Nasaf 2
Walia » 2 liga » Cymru Alliance
15:30Guilsfield FC - Holywell Town
15:30Newi CD - Caernarfon
15:30Mold Alexandra - Gresford Athletic
15:30Flint Town United - Llanfair United
15:30Rhayader Town FC - Conwy United
Walia » 2 liga » Welsh Football League Division One
15:30Taffs Well - Cardif Met University
15:30Cambrian & Clydach - Goytre United
15:30Garden Village - Aberaman Athletic
15:30Ton Pentre - Risca United
15:30Briton Ferry - Monmouth Town FC
15:30Caerau Ely - Goytre AFC
Węgry » 1 liga » NB I
16:30Bekescsaba - Debrecen
16:30Puskas FC Academy - Kispest Honved
16:30Ujpest - Videoton Fehervar
16:30Haladas - Ferencvaros
16:30MTK Budapeszt - Vasas Budapeszt
19:00Diosgyor - Paks
Węgry » 2 liga » NB II
12:00Dunaujvaros Palhalma - Kisvarda
17:00Budaors - FC Ajka
17:00Vac - Szeged 2011
19:00BFC Siofok - Szigetszentmiklosi
19:00Mezokovesd SE - Soroksár SC
19:00Balmazujvaros - Gyirmot
19:00Zalaegerszeg - Csakvari FC
Wenezuela » 1 liga » Primera Division - Torneo de Adecuacion
21:30Aragua FC - Tachira
21:30Atletico Venezuela - Anzoategui
23:45Caracas - Mineros De Guayana
00:30Real Esppor - Estudiantes de Caracas
Wenezuela » 2 liga » Segunda Division - Torneo de Adecuacion - Grupo Occidental
22:00Zamora FC B - Potros de Barinas
22:00Policia de Lara FC - Real Frontera
Wenezuela » 2 liga » Segunda Division - Torneo de Adecuacion - Grupo Oriental
21:30Angostura FC - Diamantes de Guayana
21:30Petroleros de Anzoategui - Deportivo La Guaira B
21:30Mineros De Guayana B - Lala FC
22:00Deportivo Metropolitano - Margarita
Wenezuela » 2 liga » Segunda Division - Torneo de Adecuacion - Grupo Central
21:30Arroceros - Tucanes FC
21:30Atletico Venezuela B - Academia Puerto Cabello
Wietnam » 1 liga » Liga wietnamska
12:00Khanh Hoa Nha Trang - HP Ha Noi
12:00Hai Phong - Binh Duong
13:00Than Quang Ninh - Dong Thap Cao Lanh
Wietnam » 2 liga » V-league 2
10:30Dak Lak - Ca Mau
10:30Bong da Hue - Phu Yen
10:30Tay Ninh - Binh Phuok
11:30Dong Nai FC - CLB TP Ho Chi Minh
Włochy » 2 liga » Serie B
15:00Cagliari - Livorno
15:00Brescia - Vicenza
15:00Latina - Spezia
15:00Lanciano - Avellino
15:00Perugia - Bari
15:00Trapani - Novara
15:00Ascoli - Salernitana
15:00Entella - Pescara
Włochy » 3 liga » Lega Pro Grp A
14:30Pavia - Pordenone Calcio
14:30Bassano V. - Biancoscudati Padova
14:30Albinoleffe - Lumezzane
14:30Giana Erminio - Feralpisalò
14:30Cittadella - Cremonese
14:30Alessandria - Reggiana
14:30Cuneo - Renate
14:30Pro Piacenza - Sudtirol
14:30Propatria - Mantova
Włochy » 3 liga » Lega Pro Grp C
17:30Melfi - Akragas
17:30Ischia Isolaverde - Catanzaro
17:30Fidelis Andria - Cosenza
17:30Benevento - Lecce
17:30Foggia - Martina
17:30Castelli Romani - Matera
17:30Messina - Casertana
17:30Monopoli - Juve Stabia
17:30Paganese - Catania
Włochy » 4 liga » Serie D Group E
15:30Citta' Di Castello - Gubbio